Jak wykonać sztuczkę karcianą z ... monetą

Poradnik dodany przez: bostro
12608 2.5

Sztuczki z kartami czasem są wykonywane z dodatkiem innych rzeczy. Nie chodzi tutaj o jakieś specjalne rekwizyty magiczne czy też rekwizyty do sztuczek a o zwykłe przedmioty jak np. monety. W tej sztuczce z kartami właśnie pojawia się moneta, dlatego można też trochę określić ten trik jako sztuczkę z monetami.

Efekt bardzo ciekawy ale też można się dosyć łatwo domyśleć na jakiej zasadzie działa ten trik (chociaż pewnie piszę tak dlatego bo już sporo sztuczek widziałem i z tego powodu coraz więcej człek się sam domyśla. Ale jeżeli pokazujecie coś takiego osobie lub osobom które nie "siedzą" ciągle w sztuczkach magicznych, to raczej będą nieźle zaskoczeni wykonaniem tej łatwej sztuczki z kartami)

Moneta i karty bardzo fajnie się uzupełniają i jeżeli oprócz sztuczek z kartami także znasz kilka sekretów z monetami to w tym pokazie możesz połączyć dwie rzeczy razem. A takie łatwe sztuczki z kartami przyjemnie zapadają człowiekowi w pamięci i nie musimy się ich długo uczyć i są dopełnieniem trudniejszych pokazów.

Do poradnika Jak wykonać sztuczkę karcianą z ... monetą przypisano następujące tagi:

karciane sztuczki z kartami sztuczki karciane sztuczki magiczne sztuczki z monetami sztuczki z kartami nauka łatwe sztuczki z kartami

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać sztuczkę karcianą z ... monetą skomentowało 3 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...