Jak wykonać sztuczkę z odliczaniem nazw kart

Poradnik dodany przez: bostro
21939 0

Proste sztuczki karciane bardzo się podobają ponieważ po pierwsze każdy może je opanować i każdy może się ich nauczyć a po drugie sekrety takich sztuczek to proste zabiegi i to powoduje własnie, że takie triki stają się wyjątkowe. To sztuczki karciane typu "jezuuu, jakim cudem nie zgadłem sekretu tego triku" ... lub właśnie inne określenia tego typu. 

Sprawa jest prosta. Jeżeli interesuje was magia kart to ten film wam na pewno się spodoba, bo sztuczka karciana jest naprawdę przednia. A poza tym jest tutaj wyjaśnienie i sposób zrobienie tego triku więc można się go nauczyć i samemu spróbować go komuś przedstawić. Nauka sztuczek to bardzo fajne hobby i dobry "przełamywacz lodów" Wystarczy talia kart, znajomość kilku sztuczek karcianych i na każdej imprezie można szybko zapoznać się z towarzystwem prezentując sztuczki. No i na spotkaniach rodzinnych u cioci nie będzie tak nudno jak zawsze :-)

Facebook autora: https://www.facebook.com/300dudux

Koszulki z magią: http://magia.cupsell.pl/ 

Składniki:

  • Talia kart

Do poradnika Jak wykonać sztuczkę z odliczaniem nazw kart przypisano następujące tagi:

karciane nauka sztuczek sztuczki z kartami sztuczki karciane sztuczki karciane nauka proste sztuczki karciane sztuczki karciane z wyjaśnieniem

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać sztuczkę z odliczaniem nazw kart skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...