Jak wykonać sztuczkę z wygięciem łyżki siłą woli

Poradnik dodany przez: TheEdek2012
39472 0

Wyginanie łyżki to stara sztuczka którą pewnie sporo osób już widziało. Ale widzieć pokaz a znać sekret takiej iluzji to dwie różne sprawy. Wyginanie łyżki siłą woli nie jest trudną sztuką ale trzeba przed pokazem przygotować dwie rzeczy. Jeżeli chcesz poznać sekret jednej z najlepszych iluzji poprzednich lat (której motyw był pokazywany w kilku filmach, w tym w jednym z filmów Matrix), to oglądaj ten poradnik. 

Od razu warto zaznaczyć, że do tej sztuczki z łyżką każdy kto chce ją wykonać, musi potrenować płynność ruchów i zręczność w palcach. Jest to typowa sztuczka zręcznościowa i jej nauczenie się to dobre wytrenowanie pamięci mięśniowej. 

Wyginanie łyżki wygląda bardzo interesująco i wprost zaczynamy wierzyć, że łyżka w rękach magika naprawdę się wygina. Jest efekt, jest zaskoczenie, jest dobry pokaz. Jeżeli oprócz sztuczek karcianych interesujesz się także iluzją związaną z różnymi przedmiotami, to trik z wyginaniem łyżki będzie obowiązkowy. Sprawdź tą sztuczkę magiczną i naucz się ją wykonywać.

Składniki:

  • wygięta łyżka
  • pół łyżki

Do poradnika Jak wykonać sztuczkę z wygięciem łyżki siłą woli przypisano następujące tagi:

iluzje sztuczki magiczne najlepsze iluzje wyginanie łyżki sztuczka z łyżką wyginanie łyżki siłą woli

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać sztuczkę z wygięciem łyżki siłą woli skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...