Jak wykonać sztuczkę z wysuwaną kartą

Poradnik dodany przez: bostro
15284 0

Sztuczka karciana z wysuwaną kartą to jeden z lepszych trików jakie można wykonać co sami potwierdzicie jak tylko zobaczycie ten trik w akcji. Wysuwana karta to sztuczka karciana która maksymalnie zaskakuje każdego widza i powoduje szczere niedowierzanie. Tu już efekt wygląda jak czysta magia i coś takiego się zawsze wszystkim podoba. Sztuczki karciane z wyjaśnieniem pozwalają na naukę sztuczek i dzięki temu i wy będziecie mogli zaskakiwać ludzi którym zaprezentujecie taki trik. 

Sztuczka karciana z wysuwaną kartą to trik który był pokazywany przez wielu znanych iluzjonistów światowej klasy a sekret sztuczki długo był nie do zdobycia. Ale teraz każdy z was może go poznać i poczuć się jak prawdziwy iluzjonista i mistrz sztuczek z kartami. 

To, że to jest wyjątkowa sztuczka nie jest przesadą i dlatego bardzo gorąco zachęcam do jej sprawdzenia i oczywiście do jej wykonania. Nauka sztuczki z wysuwaną kartą czeka już na was.

Facebook autora tego poradnika: http://www.facebook.com/300dudux

Składniki:

  • Talia kart
  • Opakowanie po kartach

Do poradnika Jak wykonać sztuczkę z wysuwaną kartą przypisano następujące tagi:

karciane nauka sztuczek sztuczki z kartami sztuczki karciane sekrety sztuczek triki z kartami sztuczki karciane z wyjaśnieniem

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać sztuczkę z wysuwaną kartą skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...