Jak wykonać sztuczkę ze znikającą monetą w dłoniach

Poradnik dodany przez: Ytimer
58200 2.25

Sztuczki magiczne lubi wiele osób i wiele osób chciałoby się pewnie nauczyć kilku prostych trików tak dla zabawy i dla małych pokazów. Triki z monetami to cała gama różnych sztuczek które można podzielić na proste i trudne a także na te do których potrzebujemy rekwizytów (np. specjalnie przygotowanych monet) i na takie które możemy wykonać używając zwykłych rzeczy. 

Znikanie monety przedstawione w tym poradniku to prosty trik nie wymagający specjalnych rekwizytów. Sekretem sztuczki jest dwustronna taśma klejąca lub zwykła taśma jeżeli akurat nie macie dwustronnej. Wyjaśnienie sztuczki tutaj to nie wszystko na co warto zwrócić uwagę. dobrze jest potrenować przed lustrem albo kamerą aby wiedzieć czy widać naszą monetę czy nie. Dzięki temu będziemy dobrze przygotowani do wykonania tego triku magicznego. 

No i przede wszystkim pamiętajcie o tym, aby tą sztuczkę wykonywać przed widzem i aby nikt nie stał obok bo inaczej niestety sztuczka będzie spalona.

Zapraszam na znikanie monety w prosty sposób.

Składniki:

  • Moneta
  • Taśma dwustronna

Do poradnika Jak wykonać sztuczkę ze znikającą monetą w dłoniach przypisano następujące tagi:

iluzje sekrety sztuczek sztuczki magiczne wyjaśnienie sztuczki triki z monetami sztuczki z monetami znikanie monety znikająca moneta monety sztuczki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać sztuczkę ze znikającą monetą w dłoniach skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...