Jak wykonać tacę z transferem za pomocą techniki decoupage

Poradnik dodany przez: Sokolo2323
5260 0

W ciągu ostatniej dekady rękodzieło cieszy się ogromną popularnością. Wiele osób wybiera konkretną technikę, w której się specjalizuje, a następnie sprzedaje swoje produkty w Internecie. Jedną z nich jest decoupage, które – we właściwych rękach – może stanowić konkurencję dla antyków po skrupulatnej renowacji. Obie techniki polegają na pracy z drewnem, stąd też wymagają sporych nakładów pieniężnych. Warto jednak obejrzeć ten filmik i dowiedzieć się, jak zwykła taca zamienia się w piękną dekorację.
Samodzielnie przygotowane ozdoby do domu z pewnością przypadną do gusty wszystkim tym, którzy wiedzą, jak wykorzystać papier transferowy oraz w jaki sposób wykończyć pozostałe elementy, aby nabrały właściwego uroku. Postarzanie przedmiotów, specjalizacja techniki decoupage, stanowi wyzwanie zwłaszcza dla początkujących. Stąd też obejrzenie takiego tutorialu będzie dla nich bardzo pomocne. Również ci, którzy sami praktykują tego rodzaju metamorfozy są w stanie czerpać inspirację z powyższego wideo.
Jak każdy skuteczny i przystępnie opracowany DIY, również i ten zawiera instrukcję krok po kroku, dzięki czemu można z powodzeniem wykonać taki projekt, nawet jeżeli nie miało się wcześniej do czynienia z papierem transferowym. Należy jednak zachować ostrożność w czasie pracy. Choć sama taca nie jest ulegnie zniszczeniu, to przy zdejmowaniu folii, można uszkodzić efekt. Dlatego też powyższy DIY wymaga cierpliwości i uwagi przy pracy.
Gdy uda nam się ukończyć taki projekt, w naszym domu pojawi się niezwykła ozdoba, która będzie zachwycała pięknymi nadrukami, i wewnątrz, i na zewnątrz. Jeżeli potrzebujemy nieco świeżości do domu, to będzie to pomysł inspirujący i ciekawy, a jego wykonanie satysfakcjonujące. Warto więc spróbować i samemu przekonać się, czy to coś dla nas.

Kanał YouTube: http://bit.ly/2tylADa

Strona - https://www.drewlandia.com.pl 

Do poradnika Jak wykonać tacę z transferem za pomocą techniki decoupage przypisano następujące tagi:

decoupage taca diy do domu metamorfozy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać tacę z transferem za pomocą techniki decoupage skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...