Jak wykonać trik z rozbijaniem butelki

Znalazł: FinalFrontier
Źródło filmu: YouTube
22175 0

Sztuczki i triki to bardzo szeroki temat. Ale o tym każdy wie. To co w tym filmiku jest to trik z rozbijaniem butelki gołymi rękoma. No nie brzmi zbyt fantastycznie ale tak naprawdę jest inaczej. Nie chodzi tutaj o roztrzaskanie butelki po piwie np. o krawężnik czy o murek i zrobienie z niej np. tulipana. Nie, to nie podwórkowe rozgrywki kiboli :) Ten trik z rozbijaniem butelki to coś znacznie bardziej efektownego, gdzie za całym efektem kryje się ... fizyka. No o grawitację też nie chodzi bo zrzucenie butelki po piwie z wysokości też przecież nie jest żadnym wyczynem.

W tym triku i w tej poniekąd sztuczce na imprezę będziem rozbijać denko butelki poprzez mocne uderzenie, które ma wywołać ciśnienie, które w efekcie rozbije denko butelki. 

Oczywiście samo ciśnienie to nie wszytko i działają tu też inne prawa. Ale to już temat dla specjalistów. Ważne że trik działa i przy odpowiednio szybkim i mocnym uderzeniu, dno butelki odłamuje się od reszty butelki. Tak więc jeśli masz szklane butelki to możesz wykonać ten trik

Składniki:

  • Szklane butelki po piwie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać trik z rozbijaniem butelki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...