Jak wykonać trik z uśmiechającym się baknotem

Znalazł: BoomX
Źródło filmu: YouTube
17910 5

Trzy zgięcia na banknocie już wystarczą aby wykonać ten prosty i szybki trik. W filmiku jest banknot jednodolarowy ale z niektórymi innymi banknotami ten pomysł także zadziała. Takie składanie banknotów to prosta iluzja związana w pewnym sensie z iluzjami optycznymi. Nie ma tutaj żadnego przekłamania a jedyną trudnością w tym triku z banknotem jest zrobienie równych zagięć. 

Pomysł najlepiej wychodzi kiedy mamy nowy, gładki banknot a nie cały pogięty. Jeżeli chodzi o polskie nominały banknotów w których wyjdzie ten trik to trzeba już sobie samemu popróbować. Takie proste iluzje to fajny temat aby na chwilę zabawić znajomych np. siedząc w barze przy piwku. Możecie zarzucić tekstem w stylu: "Czy ktoś potrafi sprawić aby banknot się uśmiechał?" i kiedy nikt nie będzie za bardzo wiedział o co chodzi, to przechodzisz do triku. 

Sami sprawdźcie jak to wygląda i przede wszystkim czy takie sztuczki z banknotami wam się podobają. Nie jest to trik który jest jakiś niesamowity ale przynajmniej jest prosty i sprawdzony

Do poradnika Jak wykonać trik z uśmiechającym się baknotem przypisano następujące tagi:

iluzje proste iluzje triki barowe sekrety iluzji składanie banknotów triki z banknotami sztuczki z banknotami

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać trik z uśmiechającym się baknotem skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...