Jak wykonać walentynkową sztuczkę

Poradnik dodany przez: kukstertv
9291 0

Cześć,

pamiętasz Davida Copperfielda? Któż inny, jak nie On pobudzał Twoją wyobraźnię w dzieciństwie? Znikanie pociągów, chodzenie po wodzie, czy masa innych sztuczek, to naprawdę  było coś! W dzisiejszym odcinku naszej iluzjonistycznej serii, w której zajmujemy się magią i sztuczkami pokażemy Wam coś, co może nie jest aż tak efektowne jak największe numery światowej sławy iluzjonistów, ale pamiętajcie, że wielki Houdini też zaczynał od trików z kartami. Jako, że zbliża się święto zakochanych, to niesamowitym pomysłem na walentynki może okazać się sztuczka z kartami. Dziś zaprezentujemy Wam sztuczki karciane z wyjaśnieniem, dzięki czemu po kilku treningach i ćwiczeniach, oraz przy odpowiedniej dozie samozaparcia bez problemu opanujecie je samodzielnie.

Taka sztuczka może okazać się cudownym sposobem na Walentynki. Mamy nadzieję, że Wasza wybranka będzie naprawdę wniebowzięta! Dzięki za oglądanie i powodzenia! ;) Oczywiście patent możecie wykorzystać także w innych sytuacjach, na przykład wtedy, kiedy chcecie zaimponować czymś w nowym towarzystwie, aby zostać zapamiętanym. Pomyślcie sami, ile nowych znajomych mogą wam przysporzyć takie sztuczki z kartami. Brzmi nieźle, prawda?;) To jeszcze nic, gdy pomyślisz sobie, że ten sposób może również pomóc przełamać lody np. w biznesie.;)

Magia i iluzja kursy sztuczek magicznych sklep iluzjonistyczny xiluzja przedstawia darmowa sztuczkę na walentynki, zobaczcie!;)

Nauka sztuczek na www.x-iluzja.pl

Widz ktory wykonal grafike na moj facebook ma prace na stronach

https://www.facebook.com/kebzartz/

Oraz

https://www.facebook.com/SK-Team-241314089629720/

Do poradnika Jak wykonać walentynkową sztuczkę przypisano następujące tagi:

karciane sztuczki z kartami triki z kartami magia i sztuczki pomysły na walentynki sztuczki karciane z wyjaśnieniem

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać walentynkową sztuczkę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...