Tradycyjne prezenty dla kobiet na walentynki

Tradycyjne prezenty dla kobiet na walentynki

Walentynki to kolejna okazja wyrażenia swoich uczuć w stosunku do kobiet. Każdy z panów ma przywilej wyboru podarunku którym chce obdarzyć osobę, kochaną, lubianą lub tę którą darzy sympatią.

Krok 1

Jeżeli masz zamiar podarować kwiaty to tylko róże w czerwonym kolorze(chyba że kochana pani lubi inny rodzaj kwiatów).Dlaczego czerwone róże ponieważ jest to symbol kwiatu i jego kolor tradycyjny tego dnia,nie zapomnij umieścić miłosnego liściku,który doda większego uroku i szacunku twojej osoby.

Krok 2

Możesz podarować czerwone serduszko ze słodyczami,pięknie opakowane wstążką z kokardą,jako dodatek do kwiatów lub jako prezent.Przed kupnem dowiedz się w jakim smaku czekoladek gustuje się obdarowana pani.

Krok 3

Kolejnym typem prezentu może okazać się pluszak,misiek lub inne zwierzątko które będzie przypominać o twojej osobie,pamiętaj przy wyborze aby pluszak był miły i puszysty w dotyku,nie przesadzaj z dużymi rozmiarami.

Krok 4

Perfuma jak najbardziej wskazany prezent,przed zakupem zorientuj się jakiego rodzaju używa pani,czy są to ostre czy delikatne zapachy.Przy wyborze staraj się wybierać znane marki lub te które używa twoja kochana osoba.

Krok 5

Dla najbardziej kochanej osoby kup prezent u jubilera,wybierając delikatne wyroby mające kształty symbolizujące twoją miłość do niej.

Skomentuj poradnik

Poradnik Tradycyjne prezenty dla kobiet na walentynki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!