Jak wykorzystać agregat z lodówki - 5 super sposobów

Poradnik dodany przez: 99problems
21341 0

Agregat z lodówki to naprawdę wartościowa rzecz. Jeżeli macie gdzieś starą lodówkę albo macie dostęp do takiej starej lodówki i lubicie majsterkować to nie ma innej opcji - musicie zdobyć agregat. Z lodówki nie jest trudno go wyciągnąć a jego wykorzystanie okazuje się całkiem ciekawe. W tym filmie aż 5 pomysłów na majsterkowanie związane właśnie z agregatem z lodówki. No dobra, no to teraz tak nieco w skrócie co dokładniej zobaczycie w filmie i lista pomysłów z tego poradnika.

Pomysł pierwszy to wykorzystanie mocy jaką ma agregat z lodówki do zabawy związanej ze strzelaniem strzykawkami. Czyli generalnie robimy taką wyrzutnię do zabawy. Rzecz jasna nie tylko strzykawkami można strzelać i zachęcam do popróbowania z innymi materiałami i rzeczami.

Drugie do czego można wykorzystać agregat ze starej lodówki to zrobienie sprężarki z agregatu przykładowo do przedmuchiwania np. klawiatury czy innych sprzętów, nie tylko komputerowych. Ale od razu trzeba zaznaczyć, że tutaj mamy sporą moc, większą niż wynosi moc wydmuchiwanego powietrza z puszki ze sprężonym powietrzem. Miejcie to na uwadze. 

Trzeci akcja to strzelanie kuleczkami ASG. Tutaj też można sobie porobić cele, podrukować tarcze i po prostu sobie postrzelać dla zabawy. Tylko pamiętajcie aby nie strzelać w ludzi ani w zwierzęta. 

Czwarty pomysł na agregat z lodówki to coś imprezowego, czyli szybkie nadmuchiwanie balonów. 

Piąte zastosowanie to pompka do akwarium

I uwaga - z takiego agregatu można zrobić domowy klimatyzator. To mogę kiedyś pokazać a jedyne co musicie zrobić do dać łapkę w górę pod tym filmem abym zobaczył że jesteście zainteresowani

Do poradnika Jak wykorzystać agregat z lodówki - 5 super sposobów przypisano następujące tagi:

technika domowy klimatyzator agregat z lodówki stara lodówka pomysły majsterkowanie sprężarka z agregatu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać agregat z lodówki - 5 super sposobów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...