Jak wykorzystać fidget spinnery w nietypowy sposób

Poradnik dodany przez: exboho
2066 0

Jeszcze kilka miesięcy temu biły rekordy popularności wśród osób w każdym wieku. Internauci prześcigali się w prezentowaniu tricków i ewolucji, które można stworzyć przy wykorzystaniu fidge spinner. Wśród nich znajdowały się również i takie, które pozornie niewiele mają wspólnego ich podstawowym przeznaczeniem.

Choć same gadżety powoli odchodzą w niepamięć, to ich możliwe zastosowania nadal stanowią przedmiot rozmaitych tutoriali. Jeden z nich przedstawiony powyżej prezentuje metodę na zastosowanie ich, będącą jednocześnie sposobem na zrób to sam w domowym zaciszu, kiedy nie ma nic lepszego do roboty. Trzeba tylko odnaleźć spinnera i przygotować kilka dodatkowych elementów.

Pierwszy projekt na fidget spinner oraz kilkanaście zapałek przyklejonych na jego końcach. Za pomocą kleju na gorąco łączy się je w małe rządki, a następnie dokleja do zabawki. Dzięki temu w czasie obrotów powstaje dodatkowy efekt wizualny – choć nieco mniej poręczny, jeżeli chodzi o jakiekolwiek ewolucje. Następnie można go przykleić do nakrętki (rodzaj podwyższenia) i podpalić zapałki. Gdy będą się obracać w ciemności stworzą świetny efekt ognistego kręgu.

Drugi pomysł, gdy znowu doskwiera nuda w domu to klasyczny bączek w nowym wydaniu. Za pomocą ołówka i taśmy tworzy się podstawę, którą następnie umieszcza się wewnątrz fidget spinneri rozkręca, dzięki czemu samodzielnie utrzymuje się w pionie.

Ostatnie fajne rzeczy, jakie można zrobić z tymi zabawkami, to zapalniczka. Na jej końcach przykleja się paski papieru ściernego, a następnie wprawia spinner w ruch. Teraz wystarczy jedynie przyłożyć zapałkę i czekać, aż papier ścierny zrobi swoje. 

Do poradnika Jak wykorzystać fidget spinnery w nietypowy sposób przypisano następujące tagi:

gadżety pomysły na nudę zrób to sam fajne rzeczy nuda w domu fidget spinner

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać fidget spinnery w nietypowy sposób skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...