Jak wykorzystać magnesy – 20 patentów

Poradnik dodany przez: Tetryczny
6598 0

Proste Pomysły pokazują, do czego można wykorzystać magnes. Dzięki nim marker do notatek będzie zawsze pod ręką, uporządkujesz narzędzia albo noże, wszystko będziesz mieć pod ręką.
Zdziwisz się, że nasze porady przydadzą się nawet w kuchni… Prosty magnes neodymowy pozwoli zyskać więcej miejsca, ułatwi przechowywanie. Niejednej lifehack z magnesem ułatwi remonty i naprawy.
Nie jest to tak skomplikowane jak elektromagnes, za to zdziwisz się, jak bardzo ułatwią życie lifehacki. Czy wiesz, że można wykorzystać siłę magnetycznego przyciągania do… umycia wysokiej szklanki? Albo jak zrobić z magnesu i kawałków drewna prostą zabawkę?
20 pomysłów na wykorzystanie magnesów to praktyczny dom, mniej wysiłku i dobra zabawa dla każdego, kto lubi eksperymenty, lifehacki i ułatwienie sobie życia. Od tego pory magnes na lodówkę nie będzie zwykły, a Twój dom i warsztat będą o wiele wygodniej zorganizowane.
W jaki sposób przygotować się, żeby zastosować te porady? Nie potrzeba rozbierać na części pierwsze starych sprzętów ani mieć znajomego z warsztatem, żeby nam taki przyniósł. Magnez neodymowy – który jest bardzo mocny przy niewielkich rozmiarach – można kupić w sklepach dla majsterkowiczów, z akcesoriami do rękodzieła, a nawet niektórych dobrze zaopatrzonych papierniczych i zabawkowych. Można wybrać różne kształty: płaskie, podłużne, kostki, w kształcie pastylki – do różnych projektów mogą być potrzebne inne kształty. Możesz także wykorzystać magnes na lodówkę, na którym ozdoba jest uszkodzona albo nigdy Ci się nie podobała i i tak go nie używasz. W ten sposób każdy przedmiot w gospodarstwie domowym może zyskać szansę na drugie, być może o wiele przydatniejsze życie. Wypróbuj jak najwięcej pomysłów! 

Do poradnika Jak wykorzystać magnesy – 20 patentów przypisano następujące tagi:

magnes porady elektromagnes lifehack magnes neodymowy magnes na lodówkę

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać magnesy – 20 patentów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...