Jak wymienić okna PCV

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Budowa i remonty
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 13.01.2018 / 08:00
  • Odsłony: 1 469
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

CastoramaPolska

Do poradnika jak wymienić okna pcv przypisano następujące tagi:

Uwielbiasz projekty diy, interesują Cię zagadnienia zrób to sam? A może szukasz zagadnienia budowa domu krok po kroku? Jeśli tak, to z pewnością polubisz ten film! We współpracy ze specjalistami ze sklepu Castorama prezentujemy materiał, w którym fachowcy krok po kroku pokażą, jak wymienić okna PCV.
Montaż okien wbrew pozorom wcale nie jest aż takie trudne. Do wstawienia nowego okna pcv będą nam potrzebne: niezbędnik do mierzenia i zaznaczania, nóż, śrubokręt, dłuto do drewna, młotek z plastikową końcówką, żabka, rylec, młotek, szpachelka, kombinerki uniwersalne, szlifierka kątowa, dobijak do gwoździ, pistolet do masy uszczelniających, piłka elektryczna z ostrzem do cięcia drewna, wiertarka udarowa, wkrętarka. Będą także potrzebne: impregnowana uszczelka z pianki, kliny dylatacyjne, uszczelka wypełniająca, specjalny silikon zewnętrzny, wata szklana, cement i pistolet z klejem. Oprócz tego oczywiście nowe okno na wymiar, zestaw do montażu i profil wykończeniowy.
Pierwszym krokiem jest wymontowanie starej ramy. Warto dokładnie obejrzeć zamieszczony materiał, by z łatwością można było potem odtworzyć poszczególne czynności. Kolejnym krokiem jest przygotowanie nowego okna. Obejmuje on również zamontowanie go w ścianie. Przyjrzyjmy się uważnie, jak robią to specjaliści. Następnym etapem jest uszczelnianie okna pcv. Ostatnimi czynnościami przy montażu okien jest wykończenie wewnętrzne. Jak widać, wymiana okna na nowe nie jest aż taka trudna, jak mogłoby się wydawać. Każdy, kto posiada trochę samozaparcia i umiejętności obsługi podstawowych przyrządów będzie w stanie to zrobić po zapoznaniu się z tym filmem!

FB: http://files.castorama.pl/castorama-fb

Kategoria: Dom i Ogród > Budowa i remonty

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wymienić okna PCV skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków