Jak zabezpieczyć auto przed zimowym okresem

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Porady
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 07.12.2017 / 08:00
  • Odsłony: 1 196
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

dr1v3r

Do poradnika jak zabezpieczyć auto przed zimowym okresem przypisano następujące tagi:

Każdy kierowca zadaje sobie pytanie na temat zabezpieczenia auta przed zimą. Przed sezonem zimowym należy na pewno sprawdzić stan świateł, czy poziom oleju, ale równie ważne jest prawidłowe zadbanie o karoserię samochodu, która będzie szczególnie narażona na różne uszkodzenia. Porady w tym filmie dotyczą właściwej ochrony karoserii przed czynnikami atmosferycznymi, a także niekorzystnym działaniem soli. W tym celu niezbędne będą odpowiednie akcesoria samochodowe.


Dobre rady na temat przygotowania samochodu do zimy przydadzą się każdemu posiadaczowi auta. Dużo łatwiej jest odpowiednio zabezpieczyć pojazd przed uszkodzeniem niż później usuwać, np. rdzę. Wystarczy poświęcić trochę czasu, żeby karoseria samochodowa łatwiej sprostała wymaganiom trudnej pogody i zachowała idealny wygląd bez skaz. Właściwe zabezpieczenia auta przed zimą pozwolą uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i konieczności przeprowadzenia napraw. W dużym stopniu przedłużą życie karoserii, a także ułatwią jej mycie.

Poradnik wyjaśnia zalety, jakie ma stosowanie wosku do samochodu. Tego typu produkty nakłada się na wyczyszczoną karoserię. Wosk do auta zapewnia samochodowi dodatkowy połysk, który sprawia, że samochód lepiej się prezentuje. Wosk do samochodu kupimy bez problemu w wielu sklepach. Na rynku dostępny jest bardzo duży wybór takich produktów, warto więc również wiedzieć, czym się kierować przy ich zakupie i jaki wosk do auta najlepiej wybrać, żeby zabezpieczyć karoserię przed zimą. Film zawiera przydatne wskazówki dotyczące prawidłowej pielęgnacji samochodu przed sezonem zimowym, które przydadzą się każdemu kierowcy dbającemu o swoje auto.

Tutaj możesz kupić rzeczy użyte w filmie: https://cleantechco.pl/pojechaninazime

Kategoria: Motoryzacja > Porady

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zabezpieczyć auto przed zimowym okresem skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków