Jak zamocować kamerę na rowerze (uchwyt)

Poradnik dodany przez: hajooo71
24641 0

Uchwyt do kamery przystosowany do zamocowania na rowerze lub na motocyklu to dobra sprawa. Jeżeli chcesz mieć fajne nagrania ze swoich tras to nie ma nic lepszego niż zamontowanie kamery na rowerze. Jednak mocowanie kamery do kierownicy musi być solidne aby kamera nie opadała i aby nie spadła w trakcie jazdy. Szkoda sprzętu przecież.

W tym poradniku dowiesz się jak zrobić taki uchwyt do kamery za mniej niż 5 złotych. To super sprawa i super oszczędność, bo takie uchwyty do kamer w internecie kosztują aż 6 razy więcej.

Uchwyt do kamery możesz zamocować na kierownicy w prosty sposób i będziesz miał pewność, że Twoja kamera na takich mocowaniu będzie bezpieczna. 

Uchwyt rowerowy do kamery oczywiście sprawdzi się z małymi, sportowymi kamerami takimi jak Go Pro. Jednak najpierw zobacz jaką masz kamerę, w którym miejscu chcesz ja zamontować i dopiero wtedy wykonaj tego typu mocowanie kamery do kierownicy. I pamiętaj, że na motocyklu, skuterze czy quadzie także ten sposób świetnie się sprawdza. 

Do poradnika Jak zamocować kamerę na rowerze (uchwyt) przypisano następujące tagi:

technika aparaty i kamery uchwyt do kamery kamera na rowerze kamera na kierownicy mocowanie kamery do kierownicy uchwyt rowerowy do kamery

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zamocować kamerę na rowerze (uchwyt) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...