Jak zamontować halogeny sufitowe

Poradnik dodany przez: CastoramaPolska
2837 0

Budowa i remonty to niezwykle obszerny temat, który na różnych etapach życia dotyka nas bezpośrednio. Jest wiele aspektów, na które należy zwrócić uwagę, i o ile realizację niektórych dobrze jest powierzyć fachowcom, tak niektórymi możemy zająć się na własną rękę. Remont mieszkania nie musi być w całości przeprowadzony przez ekipę z zewnątrz. To pozwoli ci zaoszczędzić pieniądze i nabyć cennych umiejętności. Specjaliści ze sklepu Castorama w zamieszczonym tutaj materiale filmowym krok po kroku pokazują, w jaki sposób zamontować halogeny sufitowe.
Potrzebujemy: halogenów sufitowych, wkętarko-wiertarki, otwornicy, cążków oraz nożyka z łamanym ostrzem. Prace zaczynamy od wiercenia otworów na lampki. Za pomocą otwornicy o odpowiedniej średnicy zaznaczamy odpowiednie miejsce, w którym chcemy zamontować lampki oraz wiercimy otwory. Następnie przeciągamy przez wszystkie otwory przeciągamy przewód elektryczny. Koniecznym jest nacięcie izolacji na każdym końcu i połączeniu kabli z kostkami zgodnie z kolorami przewodów. Krokiem trzecim jest montaż ramek i innych elementów. Nie jest to wcale trudne - zobacz, w jaki sposób nasi specjaliści sobie z tym poradzili. Ostatnim krokiem jest podłączenie przewodu do instalacji elektrycznej.
Oświetlenie to niezwykle istotna sprawa, która wpływa na jakość naszego życia i codziennego funkcjonowania w danej przestrzeni. Warto wybrać jasne lampy do pokoju, które będzie dawało przyjemne, ciepłe światło. Ciekawym rozwiązaniem jest oświetlenie led, które pozwala na znacznie większą oszczędność energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem

Do poradnika Jak zamontować halogeny sufitowe przypisano następujące tagi:

oświetlenie budowa i remonty remont mieszkania oświetlenie led lampy do pokoju halogeny sufitowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zamontować halogeny sufitowe skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...