Jak zbudować lampę LED #1

Poradnik dodany przez: geriatyk
27158 3

Oto pierwszy film z serii poradników związanych z budową lampy LED. Ten projekt jest w całości przeznaczony do krewetkarium i budowa obejmuje stworzenie lampy LED na wymiar. Jednak proces tworzenia i wykonanie tego pomysłu może posłużyć jako wskazówki do stworzenia lampy LED do innych celów. W końcu oświetlenie LED jest popularne i przydaje się w wielu miejscach. 

Cała seria tych poradników jest podzielona na odcinki aby wszystko dokładnie było przedstawione i wyjaśnione. Mimo to nie jest to projekt dla całkiem zielonych w temacie. Takie majsterkowanie połączone z elektryką to trochę wyższa szkoła jazdy. Ale chyba najlepiej jest zobaczyć filmy i wtedy dopiero ocenić czy damy radę powtórzyć ten pomysł z budową lampy LED samodzielnie. 

Lampa LED na wymiar to ciekawa rzecz i wykonanie jej samodzielnie kosztuje trochę taniej niż kupno ale przede wszystkim sami decydujemy o jej kształtach i wymiarach. W końcu to zależy do czego potrzebujemy taką lampę LED na wymiar zrobioną. Zapraszam do poradnika

Do poradnika Jak zbudować lampę LED #1 przypisano następujące tagi:

elektronika oświetlenie led budowa lampy led lampa led do krewetkarium lampa do akwarium lampa led na wymiar

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować lampę LED #1 skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...