Jak tanio urządzić wnętrze

Jak tanio urządzić wnętrze

Jeżeli do tej pory myślałeś, że ładny, nowoczesny i stylowy wygląd mieszkania zarezerwowany jest tylko dla bogaczy, byłeś w wielkim błędzie. Wnętrze można zaaranżować zarówno za duże jak i za małe pieniądze. Poniżej podpowiem jak przeprowadzić remont mając niewielkie fundusze.

Krok 1

Najwięcej pieniędzy podczas remontu wydasz na usługi. O ile ułożenie glazury faktycznie może sprawić ci trochę problemu, to malowanie powinno być miłe, łatwe i przyjemne. Nowoczesne farby, który znajdziesz w sklepach są bardzo łatwe do aplikacji i często wystarczy już tylko jedna warstwa do pokrycia powierzchni. Podsumowując, co tylko możesz i jesteś w stanie- zrób sam. Dzięki temu zaoszczędzisz naprawdę sporo pieniędzy. 

Krok 2

Bardzo drogo kosztuje nas zazwyczaj wymiana mebli. Jednak okazuje się, że może nie są one w aż tak złym stanie? Nie wyrzucaj ich i po prostu zmień ich ustawienie. Aby odświeżyć wygląd i dać im drugie życie, pomaluj je specjalną farbą czy impregnatem. W specjalistycznym sklepie z pewnością dostaniesz wskazówkę, jaki preparat będzie najlepszy do twoich mebli. Również nowe uchwyty mogą szybko i przede wszystkim niedrogo zmienić cały look.

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak remontować taras nad ogrzewanym pomieszczeniem

Krok 3

Warto szukać okazji. Meble i akcesoria w markowych sklepach są niebotycznie drogie. Zajrzyj na psi targ i kiermasz. Przeglądaj gazetki reklamowe dyskontów i sieciówek. Śledź aukcje w internecie i czytaj ogłoszenia w gazetach. Być może znajdziesz jakąś perełkę w niskiej cenie.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak tanio urządzić wnętrze skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!