Jak zamontować kondensator do wyłącznika LED

Poradnik dodany przez: Karczek33
13737 0

Przestroga: Wszelkie prace związane z elektryką, z których występuje zetknięciem się z prądem, MUSI wykonywać osoba do tego UPRAWNIONA. Film ten został stworzony jedynie w celach pokazowych, aby uświadomić Was jak działa taki układ. Jeżeli, po jego obejrzeniu, zdecydujesz się na SAMODZIELNE PODŁĄCZENIE UKŁADU, WÓWCZAS, ROBISZ TO NA WŁASNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Pamiętaj jednak, że przy każdych takich pracach, możesz doznać uszczerbku na zdrowiu, lub nawet zginąć.
Dzisiaj pokażę Wam jak zamontować kondensator do wyłącznika LED. Otóż, aby to zrobić, potrzebny będzie oczywiście sam zainteresowany, czyli nasz kondensator, ale także i świetlówka, czyli inaczej żarówka led. O oświetleniu led na pewno każdy z Was słyszał, a jeżeli nie, zapraszam do lektury w sieci, która pomoże zrozumieć temat tych świetlówek energooszczędnych.
Kondensator taki, oraz całą resztę potrzebną do montażu, zakupicie w każdym sklepie, który prowadzi sprzedaż takiego asortymentu. Ponadto, są one niezwykle tanie- zapłacicie od kilku do kilkunastu złotych za sztukę. Nie są to zatem potwornie ogromne pieniądze. Do każdego zakupionego pakietu, otrzymacie także schemat, według którego należy go podłączyć. Niestety, ale osoba nie przeszkolona, lub nie wykształcona w kierunku umożliwiającym łączenie, niewiele z niego zrozumie.
Jeżeli podobał Ci się mój film instruktażowy, zrozumiałeś dzięki niemu jak działa to zagadnienie oraz wydał Ci się ciekawy- zapraszam do subskrypcji mojego kanału, na którym znajdziesz wiele innych ciekawych filmów, związanych z elektryką.
PAMIĘTAJ JEDNAK O TYM, ABY NIE PRÓBOWAĆ NICZEGO CO TUTAJ ZOBACZYŁEŚ W DOMU.

Do poradnika Jak zamontować kondensator do wyłącznika LED przypisano następujące tagi:

elektronika świetlówki kondensator oświetlenie led żarówki led świetlówki energooszczędne

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zamontować kondensator do wyłącznika LED skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...