Jak zamontować oświetlenie, GPS i osłony przeciwdeszczowe w rowerze

Poradnik dodany przez: 99problems
5559 0

Zwykły rower może się znudzić. Dwa koła, kierownica, rama i tyle... Ale wystarczy odrobina chęci i ze zwykłego jednośladu możemy stworzyć ekstra gadżet, który sprawi, że niby zwykłe dwa kółka będą się wyróżniać na ulicy i dodatkowo, zamontowane podzespoły będą użyteczne!

Akcesoria rowerowe to coś, co może tchnąć nowe życie w rower. W sumie śmiało możemy powiedzieć, że jest to tuning roweru! W tym poradniku pokaże Wam jak zamontować dodatkowe oświetlenie w rowerze, dzięki któremu będziecie lepiej widoczni, więc od razu będziecie bardziej bezpieczni! Wiadomo, że te elementy idą w parze więc im lepsze oświetlenie tym szybciej kierowcy samochodów zauważą Cię na ulicy. Niby logiczne, jednak często ignorowane przez rowerzystów, prawda? ;-)

Dodatkowym elementem, który może nie wpłynie na nasze bezpieczeństwo, ale na komfort już zdecydowanie tak są... Osłony przeciwdeszczowe. Kto lubi moknąć? No właśnie, chyba nikt! Wiadomo, że krótka przejażdżka nie wymaga super przygotowań, ale jeżeli wybierasz się gdzieś dalej to już warto taki gadżet rowerowy zainstalować!

Skoro już jesteśmy przy dalszych wycieczkach to nie sposób wspomnieć o nawigacji! Tak!! Nawigacja w rowerze! Aż trudno uwierzyć, przecież to nie są standardowe akcesoria rowerowe, prawda? Prawda, ale jak się podróżuje to trzeba wiedzieć gdzie się jest i dokąd się zmierza. Tradycyjna mapa jest nie wygodna, nawigacja w telefonie szybko się rozładuje dlatego prezentowane rozwiązanie może się Ci zdecydowanie przydać!

Oczywiście wszystko możesz dostosować do własnych potrzeb, jak to się mówi - wszystkie chwyty dozwolone. Poradnik jest inspiracją, a jak go oglądasz to znak, że masz dryg do takich zabaw! :)

Do poradnika Jak zamontować oświetlenie, GPS i osłony przeciwdeszczowe w rowerze przypisano następujące tagi:

technika akcesoria rowerowe tuning roweru oświetlenie w rowerze osłony przeciwdeszczowe gadżety rowerowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zamontować oświetlenie, GPS i osłony przeciwdeszczowe w rowerze skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...