Jak zamontować oświetlenie LED w szafie

Poradnik dodany przez: AKB-Poland
42378 0

Elektronika to fascynująca dziedzina, tak naprawdę możemy dzięki niej stworzyć wiele gadżetów, czy rzeczy, o których nawet nam się nie śniło. Taśmy led na przykład, to teraz standard i można je nabyć praktycznie wszędzie, ale pomyślcie, że parę lat temu nie było to takie oczywiste i ludzie na ich widok robili WOW. Teraz oświetlenie led znajduje się praktycznie w każdym domu, a nawet w każdym samochodzie.

Ja dzisiaj pokażę Wam całkiem przyjemne i praktyczne majsterkowanie w domu. Będą to meble DIY, a raczej ich modyfikacje. Zrobimy podświetlenie w szafie, które mam nadzieję, się Wam spodoba, bo nie dość, że daje świetny efekt podczas użytkowania, to jeszcze nie jest wcale skomplikowane jeśli chodzi o wykonanie.

Jeśli chcesz, żeby po otwarciu drzwi w Twojej szafie robiło się jasno? Obejrzyj nasz samouczek, aby zobaczyć, jak to zrobić.

Chcesz zamówić gotowy zestaw do montażu w Twojej szafie? Nie wiesz, jak go skompletować? Napisz do nas, a pomożemy: http://www.akb-poland.com/webpage/montaz-led.html

Składniki:

  • zasilacz stałoprądowy (12V) o mocy 36W
  • profil LED
  • czujnik zbliżeniowy (do szuflad; szafek; szaf przesuwnych)
  • taśma LED SMD 2835 (ip20)
  • taśma dwustronna
  • przewód

Do poradnika Jak zamontować oświetlenie LED w szafie przypisano następujące tagi:

elektronika taśmy led oświetlenie led meble diy majsterkowanie w domu podświetlenie w szafie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zamontować oświetlenie LED w szafie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...