Jak zapakować świąteczne prezenty - 5 super sposobów

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
4707 0

Okres przedświątecznych przygotowań to idealny czas na pakowanie prezentów. Jeżeli podejdziemy do tego z głową, niewielkim kosztem będziemy w stanie zapewnić osobie obdarowywanej piękny upominek. Szczególnie, gdy w środku znajduje się ładnie pachnący perfum. Na powyższym wideo Sprytne Babki pokazują, w jaki sposób zaimponować bliskim i pokazać, że nie trzeba wiele, aby sprawić komuś radość. Wystarczy, że znajdziemy ciekawe pomysły na to, jak zapakować prezent, a nasz upominek z pewnością wywołał uśmiech na twarzy drugiej osoby.

Zaprezentowane na wideo propozycje są inspirującym zbiorem, dzięki któremu zdołamy w oryginalny sposób zapakować prezenty pod choinkę. W święta jedną z najbardziej ekscytujących momentów wieczoru, jest znalezienie paczki z własnym imieniem i otwieranie takiego upominku. Dlatego też powinniśmy zadbać o to, aby nawet prost pudełka kartonowe ozdobne pięknie się prezentowały. Na szczęście, dzięki pomysłowości oraz ciekawym propozycjom, jakie wymieniły Sprytne Babki, nie musimy wkładać to tak dużo wysiłku. Pomysł mamy gotowy, wystarczy dopasować go do własnych potrzeb.
Wszystkie niezbędne wskazówki oraz porady zostały zawarte na tych krótkich, praktycznych tutorialach. Możemy na nich skorzystać, a potrzebować będziemy jedynie kilku materiałów, które z pewnością dostępne są w każdym domu. Możemy sprawić, aby nasze prezenty świąteczne świetnie wyglądały i ucieszyły naszych bliskich. Z pewnością sprawi im to dodatkową radość, gdyż będą wiedzieli, że włożyliśmy w ich opakowanie sporo wysiłku. Wystarczy, że wykorzystamy pudełka kartonowe ozdobne i dodamy czegoś od siebie, a będziemy mieli wyjątkowy prezent dla kogoś niepowtarzalnego.

Składniki:

  • Opakowanie z gałązką 0:15
  • Opakowanie dla perfum 0:57
  • Ozdabianie pudełka kwiatem 1:47
  • Motylki z gazety 2:39
  • Ozdobne pomponiki 3:32

Do poradnika Jak zapakować świąteczne prezenty - 5 super sposobów przypisano następujące tagi:

porady prezenty świąteczne jak zapakować prezent pudełka kartonowe ozdobne sprytne babki prezenty pod choinkę

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zapakować świąteczne prezenty - 5 super sposobów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...