5 sposobów na life hacki, które musisz znać

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
4024 0

BONUSOWY FILM OD SZTABY: https://www.youtube.com/watch?v=udHDej6fW4g

My w social media: http://5sposobowna.tv/social

Nikogo już chyba nie dziwi, kiedy widzi kulinarne life hacks prezentowane portalach poradnikowych. Stają się one popularną formą radzenia sobie z domowymi obowiązkami, które niejeden raz przyprawiły nas o solidny ból głowy. Porady skierowane są przede wszystkim do tych, którzy lubią pichić i organizować przekąski dla znajomych. Oraz tych, którzy, powiedzmy sobie szczerze, niespecjalnie radzą sobie w kuchni i nawet wodę w czajniki zdarza im się przypalić.


Jeżeli zdarzyło wam się coś piec albo gotować, z pewnością wiecie, że dużo prościej wygląda to w telewizji. Można jednak ułatwić sobie zadanie korzystając z life hacks zaprezentowanych w tym filmiki. Pięć prostych sposobów na kulinarne koszmary. Czy to przybierające do dna ciasta, czy koreczki podawane znajomym, panowie z pewnością skorzystania z kilku zamieszczonych w tym filmiki rozwiązań. Znalazło się też miejsce na jajko w koszulce, które wbrew pozorom wcale nie jest tak łatwe do przyrządzenia w normalnych warunkach. Jedynie zawodowcy nie mają z nim kłopotów. No i ludzie, którzy wiedzą, jak ułatwiać sobie życie i korzystać z dotyczy współczesnej techniki.

Dzięki tym wskazówkom można zrobić naprawdę tajne rzeczy bez jakiś specjalnych kursów czy szkoleń, ani prób i błędów w celu uzyskania uprawnionych rezultatów. Wystarczą dobre rady zawarte w tym wideo oraz trochę własnej inicjatywy. Żadne life hacks nie pomogą, jeżeli samodzielnie nie wypróbuje się tych pięciu sposobów. Panowie przygotowali całkiem pomocny zestaw, będący nieocenioną pomocą dla mieszkających samotnie panów, zdanych jedynie na własne zdolności kulinarne, ale o niezbyt zasobnych portfelach.

Składniki:

  • CUKIERNICZY PATENT 0:24
  • IDEALNE KORECZKI 1:57
  • JAJKO W KOSZULCE 3:13
  • PIECZENIE 2 PIZZ 4:09
  • PATENT NA PRZYPALAJĄCĄ SIĘ RYBĘ 5:13

Do poradnika 5 sposobów na life hacki, które musisz znać przypisano następujące tagi:

porady koreczki life hacks jajko w koszulce fajne rzeczy dobre rady

Skomentuj poradnik

Poradnik 5 sposobów na life hacki, które musisz znać skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...