Jak zaskoczyć gości na imprezie - genialna fotoramka

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
3652 0

Cześć, Sylwester już niebawem. Zerknijcie co w ostatniej chwili możecie jeszcze zrobić, aby ubarwić imprezkę!

Selfiaczki na instagramie, to od jakiegoś czasu prawdziwy must have każdej dobrej bibki. Co jednak zrobić aby odcinągnąć Twoich znajomych od smartfonów, którzy tylko wbijają kolejne foteczki na insta, zamiast być obecni na domówce? Patentów na ciekawe gry i zabawy imprezowe znadzie się kilka. Jeśli zastanawiasz się co przygotować na imprezę, aby rozruszać mistrzów migawki mediów społecznościowych, którzy nie chcą przegapić żadnego hasztaga, a snapy wysyłają w tępie uderzeń serca, to mamy coś specjalnego! Abi z ekipy „5 Sposobów na...” wyciąga pomocą dłoń (a bardziej fotoramkę) i pokazuje, jak przekształcić największą bolączkę każdej bibki w niesamowitą zabawę na imprezę. Chcesz wiedzieć, jak schachkować wszystkich cyber-fotografów? Sprawdzaj najnowszą „Solówkę” na kanale „Castorama Polska”!

Chłopaki zdążyli już ją przetestować podczas swoich wypasionych imprezek i uwierzcie im na słowo - sprawdza się naprawdę świetnie! Ale nie musicie wierzyć na słowo. Właśnie po to Abi przygotował dla Was ten poradnik, abyście mogli looknąć jak to jest zrobione i samodzielnie wykonać taką ramuchne, która rozbawi bywalców Waszych imprez i stanie się stałą atrakcją każdej mniejszej, lub większej bibki. To naprawdę świetna atrakcja, która przez dłuuugi czas Wam się nie znudzi. Spróbujcie sami i przekonajcie się ile radości potrafi dostarczyć!

Gazetka promocyjna: http://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi/gazetka-castorama?utm_source=youtube.com&utm_medium=referral&utm_campaign=castoramaYT

 

Do poradnika Jak zaskoczyć gości na imprezie - genialna fotoramka przypisano następujące tagi:

technika domówka co przygotować na imprezę zabawy na imprezy gry i zabawy imprezowe fotoramka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zaskoczyć gości na imprezie - genialna fotoramka skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...