Jak zastąpić koszulkę termokurczliwą

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
9900 0

Siemanko!

Mamy dzisiaj dla Was kolejne porady, które zaskoczą niejedną osobę, a zdecydowanie ułatwią wam życie :). 

Ale zacznijmy od tego czym tak właściwie jest lifehack...

Jak podaje nasza ukochana Wikipedia, bez której praktycznie żadna osoba nie skończyła by szkoły jest to:

LIFEHACK - ogólna nazwa sposobów i trików używanych do ułatwiania sobie życia. W szczególności są to pomysły programistów, którzy próbują przenosić idee i koncepcje informatyczne na codzienne życie.

To ostatnie już się troszkę zmienia, ale chyba nikt dawno tego wpisu nie uaktualniał :D. W skrócie, są to proste patenty na ułatwienie sobie życia, po prostu :). Myślę, że taka definicja wyczerpuje w całości ten temat :). 

W tym samym artykule znaleźliśmy całkiem ciekawe rozpisanie rozszerzenie tej definicji:

Oryginalna definicja słowa "lifehack" odnosi się do skryptów, które filtrowały i analizowały dane z emaili i RSS. Narzędzia takie były używane do synchronizacji plików, śledzenia zadań oraz przypominania wydarzeń z kalendarza. W miarę jak słowo zdobywało coraz większą popularność, definicja się rozszerzała. Dziś każde działanie, które rozwiązuje bądź przyspiesza codzienną czynność lub problem, może być nazwane lifehackiem.

W sumie przyznacie chyba, że całkiem sensowna, prawda? Dobra, ale do rzeczy. Rurka termokurczka, to prawie dla każdego majsterkowicza wręcz niezbędna rzecz.  Ale kiedy się skończy, to jak ją zastąpić? mamy dla Was małą poradę, która powinna przypaść Wam do gustu :). 

Dlatego jeśli skończyła Ci się koszulka termokurczliwa? Zobacz prosty patent, który pozwoli Ci ją zastąpić zwykłą butelką PET.

Do poradnika Jak zastąpić koszulkę termokurczliwą przypisano następujące tagi:

porady lifehack rurka termokurczliwa porady majsterkowicza proste patenty koszulka termokurczliwa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zastąpić koszulkę termokurczliwą skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...