Jak zbudować diabelski młyn - genialne zabawki dla dziecka

Poradnik dodany przez: Darkiri
9218 0

Stanowi jedną z najpopularniejszych atrakcji w wesołym miasteczku. Diabelski młyn to jedna z tych rzeczy, które trzeba przeżyć, żeby powiedzieć, że wizyta w parku rozrywki była udana – ku uciesze dzieci i nieco mniejszemu entuzjazmowi rodziców, którzy z większymi obawami wsiadają do kabin.

Można go jednak wykonać w mniejszej skali – jako prace plastyczne na zajęciach w szkole bądź w domu, kiedy dziecko musi sobie zająć czas. Do jego wykonania potrzebujemy karton, słomki, patyczki od lodów pomalowane na różne kolory, kolorowy papier do drukarek oraz pistolet do klejenia na gorąco wraz z silikonowymi wkładami.

Zaprezentowana na filmiku technika pozwala na łatwe wykonanie tej zabawki dla dzieci. Trzeba jedynie odrobiny cierpliwości i nieco wolnego czasu, ponieważ może to zająć kilkanaście minut. Jednak efekt jest zadowalający, a dla dzieci taki rodzaj zabawy z pewnością będzie ciekawym urozmaiceniem.

Diabelski młyn, na którym będą mogły przejechać się ulubione figurki w samodzielnie przygotowanym parku rozrywki z całą pewnością stanowią niebywała atrakcję i okazję do wykorzystania manualnych zdolności. Taka prosta technika, w której wykorzystywany jest jedynie klej, papier i karton z całą pewnością nie będzie wielkim kosztem dla portfela rodziców, a wyposaży pociechę w rodzaj zabawki dla dzieci, z którą niechętnie się rozstanie.

To idealna okazja dla dzieci do stworzenia czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego, czym będą się mogły pochwalić przed rówieśnikami. Będą z niego dumne i zadowolone, że samodzielnie wykonały niemal całą konstrukcję (z wyjątkiem obsługi pistoletu do klejenia na gorąco, ponieważ tutaj rodzice powinni nadzorować prace w młodszych dzieci). 

Do poradnika Jak zbudować diabelski młyn - genialne zabawki dla dziecka przypisano następujące tagi:

technika karton dla dzieci zabawki dla dzieci prace plastyczne diabelski młyn

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować diabelski młyn - genialne zabawki dla dziecka skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...