Jak zbudować generator darmowej energii Bediniego

Poradnik dodany przez: chackud
88263 5

W tym poradniku znajdziecie instrukcję krok po kroku odnośnie budowy generatora Bediniego. Co ciekawe, cały projekt jest stworzony z dosyć łatwo dostępnych części, które znajdziecie w domu i w garażu, czy też w piwnicy. 

Generator Bediniego to próba osiągnięcia darmowej energii, która okazuje się bardzo trafna. Jak sam Bedini udowadnia, jego sposób działa. Jednym z potwierdzonych przykładów jest jego doświadczenie, które potwierdza, że generator energii zbudowany w ten sposób potrafi dostarczać darmowa energię. Przykład: wyobraźcie sobie niewielki silnik elektryczny na prąd stały, który jest umieszczony np. na półce i który jest zasilany zwykłym 12-woltowym akumulatorem. Akumulator jest całkowicie naładowany i bez jakichkolwiek innych źródeł zasilania podłączamy do niego silnik. Wiadomo, że w krótkim czasie silnik spowoduje wyczerpanie się akumulatora, co jest zgodne z obowiązująca wiedzą. Ale dzięki wykorzystaniu schematu o którym mowa, po podłączeniu silnika, będzie on ciągle pracował. 

Generator Bediniego nie działa w oparciu o znana nam, konwencjonalną wiedzę z dziedziny elektryczności. Nie jest on także konwencjonalnym silnikiem czy generatorem. Ale nie ma też tutaj nic skomplikowanego. Tak naprawdę, zasada działania i budowa generatora Bediniego jest bardzo prosta, kiedy zrozumiecie o co w tym dokładnie chodzi. 

Zapraszam na moją stronkę, gdzie znajdziecie dużo więcej informacji jak zbudować Generator Bediniego: http://isparktube.com/gallery/category/2-schematics?tab=1W 

Składniki:

  • wentylator
  • tranzystor
  • diody
  • potencjometr
  • neon

Do poradnika Jak zbudować generator darmowej energii Bediniego przypisano następujące tagi:

elektronika darmowa energia bedini generator generator energii jak zbudować generator generator bediniego

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować generator darmowej energii Bediniego skomentowało 4 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...