Jak zbudować głośnik na Bluetooth, PowerBank i pilota do tego

Poradnik dodany przez: 99problems
7423 0

Cześć,

Muzyka w Internecie, a właściwie ściąganie i słuchanie muzyki przez Internet jest z pewnością bardzo wygodnym i skutecznym rozwiązaniem. Ludzie, bardzo często korzystają z takich serwisów jak youtube i wrzuta. Mogą tam pobrać wszelkiego typu filmy i nagrania muzyczne. Wiele serwisów udostępnia utwory, które z prawnego punktu widzenia nie powinny być dopuszczane do obiegu. Niestety, większość utworów nie jest sprawdzana i ludzie, którzy ściągają takowe z Internetu, biorą nieświadomy udział w paserstwie. Dzisiaj, niemal każdy ma dostęp do Internetu, dlatego, też możemy uznać, iż Internet jest nie tylko wszechobecny i wkrada się we wszystkie dziedziny życia, ale także jest najpotężniejszym źródłem informacji i komunikacji. Każdy może bez większych problemów wrzucić do Internetu dowolną ilość plików i innych aplikacji. Programy takie, jak youtube, rapidshare, tor renty, wrzuta, pozwalają na ściąganie dowolnych plików i obrabianie ich na swoje potrzeby. W takiej sytuacji często ściągamy muzę na telefon, aby posłuchać jej podczas wypadu ze znajomymi. Ale głośnik wbudowany w telefon się do tego nie nadaje, a dedykowane do telefonów, bezprzewodowe grajki potrafią kosztować majątek.

Zastanawialiście się kiedyś jak zbudować głośnik bluetooth? Od czasów ery smartfonów głośniki bezprezewodowe opanowały nasze życie. Takie sprzęty towarzyszą nam każdego dnia i pozwalają na słuchanie muzyki gdziekolwiek się znajdujemy. Dziś pokażemy Wam, jak wygląda budowa głośnika, jak zbudować powerbank diy oraz stworzyć pilota do tego.

UWAGA!!! MODÓŁ IDENTYCZNY JAK NA FILMIE (jakoś znalazłem) https://www.aliexpress.com/item/Radio-Bluetooth-remote-control-MP3-Decoder-Board-Wireless-Audio-Decoding-Module-SD-Card-Slot-USB-FM/32604200904.html mój email- [email protected] podsumujmy koszty Wzmacniacz oko 22 zł rura - 5zł przetwornica samochodowa do gniazdka zapalniczki - z samochodu :P głośniki - ze starego TV suma oko 27zł

Do poradnika Jak zbudować głośnik na Bluetooth, PowerBank i pilota do tego przypisano następujące tagi:

elektronika budowa głośnika głośnik bluetooth powerbank diy jak zbudować głośnik głośniki bezprzewodowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować głośnik na Bluetooth, PowerBank i pilota do tego skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...