Jak zbudować linowy regał na książki

Poradnik dodany przez: CastoramaPolska
1934 0

Samodzielne robienie mebli do domu nie musi być trudnym zadaniem. Jednocześnie jest to sposób na przygotowanie naprawdę ciekawych elementów, które staną się ozdobą każdego wnętrza. W tym poradniku znajdziemy instrukcje, pozwalające na wykonanie oryginalnego regału drewnianego.


Majsterkowanie to pasja, dzięki której można robić różne przedmioty, na przykład dekoracje do domu, a także meble. W każdy domu przyda się praktyczna szafka, na której można ustawić książki lub bibeloty. Taki efektowny regał przygotujemy we własnym warsztacie przy użyciu bardzo prostych elementów. Zrób to sam i zobacz jak łatwo wykonać naprawdę oryginalny regał, który będzie pasował do każdego wnętrza. Technika zastosowana przy tym projekcie jest bardzo prosta i do jego ukończenia będziemy potrzebowali jedynie najbardziej podstawowych narzędzi takich jak wiertarka. Wyjątkowy regał drewniany zrobimy jedynie przy zastosowaniu kilku desek i grubego sznurka.

Regał drewniany tego typu to prosty projekt, z którym bez problemu poradzą sobie także osoby początkujące. W poradniku znajdują się wszystkie niezbędne instrukcje przedstawione w bardzo przystępny sposób. Zobaczymy jak przygotować i połączyć poszczególne elementy, żeby stworzyć oryginalny mebel. Taka szafka sprawdzi się w salonie lub w sypialni. Idealnie pasuje do nowoczesnych i tradycyjnych aranżacji. Projekt możemy także modyfikować zgodnie z własnymi upodobaniami i potraktować jako inspirację do stworzenia własnego, unikalnego regału drewnianego. Obejrzyj poradnik i zobacz jak zabrać się do pracy nad tym interesującym projektem.

Subskrybuj kanał: https://www.youtube.com/user/CastoramaPolska

Facebook Castorama: http://files.castorama.pl/castorama-fb

Do poradnika Jak zbudować linowy regał na książki przypisano następujące tagi:

technika majsterkowanie szafka regał zrób to sam regał drewniany

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować linowy regał na książki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...