Jak zbudować longboard napędzany wkrętarką

Poradnik dodany przez: LuuFreePo
12860 0

Elektryczna deskorolka to z jednej strony bardzo ciekawy gadżet i patent do zabawy a z drugiej strony, bardzo interesujący ale nie za trudny projekt dla majsterkowicza. Tutaj motywem przewodnim jest longboard ale nic nie stoi na przeszkodzie aby pokombinować i wykorzystać zamiast longboarda zwykłą deskorolkę. Zbudowanie całości, czyli systemu napędowego z wkrętarki i deski od A do Z zajmie trochę czasu ale z drugiej strony pomysł zacny i może zaskakiwać na ulicy. Takie genialne pomysły warto zbierać i robić. Zawsze jest przy tym trochę zabawy i myślenia potem to już tylko zadowolenie z efektów. Tym bardziej, że na takiej elektrycznej deskorolce każdy dzieciak chętnie się przejedzie. Innymi słowy zrób to sam i nie zastanawiaj się długo. Materiały łatwo zdobędziesz, tym bardziej, że część rzeczy bardzo łatwo kupić przez internet (jak chociażby kółka do longboarda).

Sprawdźcie jak wygląda wykonanie tego pomysłu w praktyce i oczywiście wprowadźcie swoje rozwiązania, jeśli tylko wpadniecie na jakiś pomysł.

A z takich najważniejszych rzeczy to do zrobienia longboarda z napędem z wkrętarki potrzebujecie:
- wkrętarki (może być zwykła stara, byle tylko działała i aby bateria chociaż trochę trzymała :)
- nadajnika radiowego (no bo przecież chcemy aby całość była sterowana drogą radiową. Chociaż można też zrobić na lince, która będzie uruchamiać wkrętarkę)
- odbiornika sygnału radiowego 
- pakietu baterii LiPol 7,4V (lub czegoś o podobnej mocy)
- ... i oczywiście części do stworzenia longboarda (tutaj warto zaznaczyć, że możecie wykorzystać kupnego longboarda i nie musicie go budować od podstaw) 

Do poradnika Jak zbudować longboard napędzany wkrętarką przypisano następujące tagi:

technika zrób to sam elektryczna deskorolka longboard napęd z wkrętaki genialne pomysły

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować longboard napędzany wkrętarką skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...