Jak zbudować makietę kolejową - połączenie rozjazdu z napędem

Poradnik dodany przez: Saturn_o
27323 0

Budowa makiety kolejowej analogowej a dokładniej w tym poradniku coś na co czekało wiele osób. Podłączenie napędu podmakietowego Conrad do pulpitu sterowniczego z sygnalizacją kierunku jazdy. W końcu raczej kazdy chce aby jego makieta kolejowa nie była tylko statyczna dekoracją. 

Zobaczcie schemat podłączenia napędu do zwrotnicy kolejowej oraz pomysł, taką propozycję związaną ze sposobem wykonania pulpitu sterowniczego bez tradycyjnych klawiaturek. W tym pomyśle, diody LED sygnalizują położenie rozjazdu co wygląda bardzo ciekawie i pewnie spodoba się wielu osobom.

Modelarstwo i budowa makiety kolejowej na tym poziomie to już coś dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Tutaj już trzeba mieć wiedzę i doświadczenie związane z makietami i elektroniką, nie tylko w ogólnym zakresie. No cóż, schematy elektroniczne nie należą to prostych rzeczy ale jeżeli Cię to nie przeraża to na pewno wyciągniesz coś z tego poradnika dla siebie i oczywiście dla swojej makiety kolejowej którą budujesz.

Do poradnika Jak zbudować makietę kolejową - połączenie rozjazdu z napędem przypisano następujące tagi:

modelarstwo makieta kolejowa budowa makiety makiety kolejowe budowa makiety kolejowej napęd podmakietowy podłączenie napędu schemat podłączenia napędu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować makietę kolejową - połączenie rozjazdu z napędem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...