Jak zbudować makietę kolejową - buda TRAFO

Poradnik dodany przez: Saturn_o
23226 5

Poradnik pokazuje jak wykonać budę TRAFO na makietę kolejową. Jeżeli interesujesz się makietami kolejowymi w skali TT to ten film jest specjalnie dla Ciebie. Makieta stacji TRAFO to obowiązkowa pozycja każdego modelarza. Dzięki poradnikowi taki budynek kolejowy będziecie mogli stworzyć w bardzo łatwy sposób. No oczywiście najtrudniejsze jest wykończenie które wymaga umiejętności cieniowania i postarzania budynku. Jednak samą stację TRAFO zrobicie łatwo. 

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z makietami kolejowymi to pewnie poszukując informacji, schematów i pomysłów w sieci jesteś zasypany przeróżnymi stronami. Rozwiązaniem może być wybranie na razie jednej rzeczy jaką chcesz zrobić na makiecie kolejowej i poszukanie poradników związanych z malowaniem tego typu obiektów na makietach. 

Budowanie makiet nie tylko kolejowych to zajęcie na dłuższy okres i fantastyczne hobby. Nie zapomnij odwiedzić też podanej poniżej strony gdzie znajdziesz schemat z tego filmu.

http://www.workwww.cba.pl/

Do poradnika Jak zbudować makietę kolejową - buda TRAFO przypisano następujące tagi:

modelarstwo budowanie makiet makieta kolejowa budowa makiety buda trafo makieta do modeli makiety kolejowe budynki kolejowe makieta stacji trafo

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować makietę kolejową - buda TRAFO skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...