Jak zbudować tokarka do drewna tanim kosztem #1

Poradnik dodany przez: jusmaz91
53677 5

Poradnik ten pokazuje jak w prosty sposób zbudować tokarkę do drewna. Do zrobienia tokarki do drewna wykorzystano elementy starego okna i palety. Praktycznie całość poza wiertarką pochodzi z recyklingu a to oznacza, że wykonanie takiego narzędzia prawie nic nas nie będzie kosztować. 

Budowa tokarki do drewna została podzielona na etapy aby dokładniej można było przedstawić krok po kroku jak coś takiego zbudować. W pierwszej części jak i w kolejnych dokładnie jest wszystko pokazane na filmie i dodatkowo wszytko jest słownie wytłumaczone tak aby nie było żadnych wątpliwości. Tokarka do drewna aby spełniła swoje zadanie musi być odpowiednio i dokładnie zrobiona. W przeciwnym razie ciężko będzie nam wykonać profesjonalną obróbkę drewna. 

Budowa tokarki do drewna to zadanie dla każdego majsterkowicza, który lubi pracę w drewnie i który potrzebuje mieć narzędzie dzięki któremu drewniane elementy będzie można dokładnie i profesjonalnie obrabiać. Oglądajcie i czekajcie na kolejną część z budowy tokarki.

Do poradnika Jak zbudować tokarka do drewna tanim kosztem #1 przypisano następujące tagi:

technika tokarka do drewna budowa tokarki do drewna tokarka do drewna diy co zrobić ze starego okna obróbka drewna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować tokarka do drewna tanim kosztem #1 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...