Jak zmienić wygląd drewna bez użycia bejcy

Poradnik dodany przez: Litwinienko
6596 0

Witaj!

Skupy palet można spotkać w wielu miejscach. Zwykle otwiera się je tam, gdzie można dysponować określona powierzchnia. Palety nie są małe, dlatego do ich składowania niezbędne są dość duże powierzchnie. Nie zawsze skupy takie otwierane są tam, gdzie palety plastikowe, czy drewniane są zabezpieczane przed działaniem czynników atmosferycznych. Najczęściej składuje się je pod gołym niebem. To zawsze ma jakiś wpływ na ich wygląd i stan, jednak organizowanie dla nich miejsc, gdzie mogłyby one być składowane w bardziej sprzyjających warunkach, nie zawsze jest opłacalne. Bo skup palet to miejsce, gdzie osoby czy firmy, które mają ich nadmiar, mogą je odsprzedać. A Ty możesz je tam kupić. Po co? Możesz zrobić z nich np. wypasione designerskie meble, których nie będziesz musiał się nigdy wstedzić! A kosztują tylko kilka groszy. Koszt jednej palety to raptem 30 zł.

Palety stają się coraz popularniejsze. Ten tani surowiec wchodzi szturmem na polskie salony, do sypialni, czy kuchni. Nic dziwnego. Dzięki swojej niskiej cenie, prostej obróbce i dużej dostępności pozwala osiągnąć świetne efekty małym nakładem pieniędzy i pracy. Coraz więcej z nas zabiera się za tworzenie takich mebli samodzielnie. Jednak wiedza o tym, jak pomalować drewno nie jest powszechna i ciężko o nią bez praktyki. W tym poradniku nauczymy Cię jak stworzyć efekt patyny na drewnie palety.

Obejrzyj inne wideo z naszej serii o recyklingu palet, aby dowiedzieć się w jaki sposób pozyskać drewno i jak wykorzystać je do urządzenia Twojego domu! Pokażemy Ci, jak pomalować drewno, jak dobrać farbę do malowania drewna, czym malować drewno.

Do poradnika Jak zmienić wygląd drewna bez użycia bejcy przypisano następujące tagi:

technika malowanie drewna czym malować drewno jak pomalować drewno efekt patyny na drewnie farba do malowania drewna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zmienić wygląd drewna bez użycia bejcy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...