Jak zrobić 3 bronie z wieszaków

Poradnik dodany przez: BumBastik
3709 0

Chcąc zrobić sobie jakieś fajne gadżety, wcale nie musimy wydawać mnóstwa pieniędzy, wyposażać się w trudno dostępne narzędzia czy materiały i poświęcać zbyt wiele czasu i energii. Gdy z pomocą przychodzą nam majsterkowanie i technika, możemy stworzyć unikalne, świetne rzeczy nawet z... drewnianych wieszaków na ubrania. Da się zrobić z nich naprawdę wiele gadżetów, w tym na przykład trzy rodzaje pistoletów, do których amunicję stanowią zwykłe gumki recepturki czy też kulki z papieru.
Do wykonania takich broni wystarczą bardzo podstawowe narzędzia stolarskie i tanie, ogólnodostępne materiały, jak na przykład klamerki, kartonowe rurki po ręcznikach papierowych czy patyczki z lodów. Z takich, jak mogłoby się wydawać "śmieci", można zrobić naprawdę fantastyczny, efektownie wyglądający i, co najważniejsze, działający pistolet DIY. Mogą go używać (i świetnie się przy tym bawić) zarówno dzieci, jak i dorośli. Taka broń wykonana z wieszaków jest bowiem stosunkowo bezpieczna i przy odpowiednim jej użyciu raczej nikt nie powinien zrobić sobie krzywdy. Zabaw, do których mogą się przydać takie pistolety DIY, jest mnóstwo – można na przykład urządzić sobie zawody w strzelaniu do plastikowych kubeczków lub klocków. W ten sposób doskonale zorganizujemy czas sobie, rodzinie i przyjaciołom, pobudzimy ducha rywalizacji, a przede wszystkim będziemy się wspaniale razem bawić i zacieśniać więzi.
Jeżeli lubisz własnoręcznie wykonywać takie właśnie zaskakujące i fajne rzeczy jak pistolety z wieszaków, a technika nie jest ci zupełnie obca, nie wahaj się ani chwili, zrób to sam i ciesz się godzinami wspaniałej rozrywki. Zaproś znajomych, urządźcie sobie turniej strzelania do celu i spędźcie miło czas we własnym gronie. Nie będziecie żałować! 

Do poradnika Jak zrobić 3 bronie z wieszaków przypisano następujące tagi:

technika majsterkowanie zrób to sam fajne gadżety fajne rzeczy pistolet diy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić 3 bronie z wieszaków skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...