Jak zrobić 3 ciekawe gadżety

Poradnik dodany przez: longmmuns
8107 0

Siemaneczko moi mili!

Dzisiaj pokażę Wam coś niebywałego o nazwie... LIFEHACKI! Tak, tak, dobrze słyszycie będą to niewiarygodne, wspaniałe, emocjonujące i porywające LIFEHACKI! No... w sumie to bardziej gadżety niż LIFEHACKI, ale utrzymane w tej tematyce :). 

A teraz mi powiedzcie, czy wiecie co robić w domu, kiedy macie chwilę wolnego czasu? :) Pewnie przeglądacie fejsa albo inną platformę społecznościową, ale można zrobić coś bardziej kreatywnego... dużo bardziej kreatywnego :D. A mianowicie chodzi o proste rzeczy. DIY jest tak naprawdę dla każdego kto ma odrobinę chęci i samozaparcia w realizacji swojego celu :). Dlatego dzisiaj mam dla Was coś specjalnego, a mianowicie rzeczy z butelki! Nie czujcie się zaskoczeni, z nich można wykrzesać wiele ciekawych i wspaniałych elementów naszego codziennego życia :). 

Pamiętajcie, że twórcze myślenie zależy głównie od Was. Ja nie zrobię za Was wszystkich rzeczy... mogę podsunąć pomysł, rozwiązanie, ale główny element jego wykonania zależy przede wszystkim od Was i tylko od Was. Nie przejmujcie się jeśli ktoś mówił, że Wam się nie uda. Takie gadanie należy włożyć między bajki i po prostu próbować :). Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Was i Waszego nastawienia :). 

Kolejną rzeczą jest lenistwo, które musicie przezwyciężyć :). Nie ma co się oszukiwać, jeśli nie znajdziecie chęci, to koniec, kaplica, amba, nie da się nic zrobić. Po prostu musicie w sobie odszukać pewną cząstkę tego "chciejstwa" i lecieć ze wszystkim do przodu i mierzy wysoko, a nawet bardzo, bardzo wysoko :). Pamiętajcie, wszystko zależy tylko i wyłącznie od Was, dlatego głowa do góry i pierś do przodu :).

Do poradnika Jak zrobić 3 ciekawe gadżety przypisano następujące tagi:

gadżety lifehack co robić w domu gadżety diy proste rzeczy diy rzeczy z butelki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić 3 ciekawe gadżety skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...