Jak zrobić 3 pomysłowe rzeczy, które chcesz mieć

Poradnik dodany przez: krilan1995
5542 0

Zrób to sam, czyli fajne rzeczy i tanie gadżety, które można zrobić samodzielnie wykorzystując opakowania po produktach spożywczych. Mogą być wyposażeniem domu i tanimi gadżetami, praktycznymi w momencie, kiedy nie za bardzo mamy budżet na droższe naczynia.
Wśród samodzielnie wykonanych tanich gadżetów znajdziemy m. in. narzędzie idealne dla osób, które dużo piszą i chwilami potrzebują poprawić coś w wyliczeniach lub na zapisanym tekście. Korektor wykonany z pasty do zębów wymieszanej z wodą włożonej do strzykawki z metalową kulką w środku. Koniec strzykawki zamykamy pojemnikiem po igle, a z boku przy pomocy taśmy klejącej doczepiamy patyczek zakończony wacikiem. W ten prosty i niedrogi sposób mamy do dyspozycji wygodny w użyciu korektor.
Drugim pomysłem na fajne rzeczy i gadżety do domu jest stworzenie lekkiej tacy na przekąski typu chipsy i chrupki. Do jej stworzenia używamy plastikowych talerzyków i kubeczków sklejanych ze sobą w kształcie piramidki, jedne na drugich. Na samym wierzchu stawiamy dodatkowe kubeczki i w ten sposób mamy tacę, na której wygodnie przeniesiemy chrupki i chipsy a wierzchnie kubeczki posłużą do napojów.
Do wykonania ostatniego gadżetu do domu można wykorzystać zużyte opakowania po chipsach i butelki plastikowe. Z butelki plastikowej odcinamy kawałek z korkiem, tworząc z niej rodzaj kieliszka i doklejamy tę część do opakowania po chipsach Pringles. W miejscu, gdzie otwiera się korek, wydłubujemy otwór w opakowaniu po chipsach. Do środka wkładamy drugą plastikową butelkę, do góry nogami. Jej wystające części dna posłużą za wyciskarkę do cytrusów. Sok wylewamy przez zakrętkę, otrzymując w ten sposób świeżo wyciskany napój. 

Do poradnika Jak zrobić 3 pomysłowe rzeczy, które chcesz mieć przypisano następujące tagi:

technika gadżety do domu zrób to sam fajne rzeczy tanie gadżety patera na owoce

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić 3 pomysłowe rzeczy, które chcesz mieć skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...