Jak zrobić 3 proste i fajne gadżety

Poradnik dodany przez: krilan1995
3487 0

Co można robić w domu? Na przykład pomysłowe i tanie gadżety oraz fajne rzeczy, do których wykonania posłużą nam materiały znalezione w domu i pozostałe z opakowań po jedzeniu lub napojach. Fajne rzeczy wykonane metodą DIY dają mnóstwo radości przy ponownym wykorzystaniu pozornie niepotrzebnych już materiałów, a także pozwalają na wyćwiczenie zmysłu kreatywności, który przydaje się chociażby w trakcie zabaw z dziećmi.
Wśród gadżetów prezentowanych w powyższym filmie znalazła się więc latarka pozwalająca na oświetlanie obiektów odległych nawet o 150 metrów dzięki wykorzystaniu pudełka po chipsach Pringles, do których zamocowana została lupa, butelka plastikowa po napojach z odpowiednio umieszczonymi nakrętkami oraz zwykła latarka doczepiona do całości tej konstrukcji. Dzięki wzmocnieniu jej światła przez lupę, możemy swobodnie poruszać się w ciemności widząc obiekty oddalone nawet o 150 metrów.
Kolejnym gadżetem wykonanym metodą DIY w powyższym filmie jest praktyczna ściąga z wzorów matematycznych lub fizycznych zamieszczona w długopisie. Dzięki mechanizmowi obracającemu, na który nakleimy ściągę, przy pstryknięciu długopisem możemy obrócić ją na kolejny wzór, a całość ukryjemy przed wzrokiem wykładowców zaklejając część długopisu taśmą i pozostawiając jedynie niewielkie okienko, w którym po pstryknięciu pojawi się poszukiwany wzór.
Ostatni tani gadżet prezentowany w filmie to mini-grill wykonany z zakrętek po butelkach oraz zapalniczki. Dzięki połączeniu tych materiałów nawet w wynajmowanym pokoju będziemy mogli przysmażyć sobie kiełbasę z grilla. Fajne, tanie i do zrobienia prawie przez każdego.

Do poradnika Jak zrobić 3 proste i fajne gadżety przypisano następujące tagi:

latarka gadżety diy fajne rzeczy co można robić w domu tanie gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić 3 proste i fajne gadżety skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...