Jak zrobić 3 proste i fajne rzeczy w domu

Poradnik dodany przez: krilan1995
3041 0

W łatwy i prosty sposób można przygotować fajne rzeczy z materiałów dostępnych pod ręką. Odrobina oryginalności połączona z praktycznym zastosowaniem sprawia, że stworzone gadżety dla faceta zawsze znajdą amatorów, zarówno wśród tych małych, odkrywających świat oraz tych, którzy już nie jedno na nim widzieli.
Rozcinamy pustą puszkę po coli w przedstawiony na filmiku sposób. Następnie w dnie pustej tubki po dropsach wydrążamy otwór. Mocujemy do niej kabelek za pomocą taśmy izolacyjnej. Instalujemy żaróweczkę, wkładamy baterie i zamykamy. Na koniec mocujemy całość w otworze puszki po coli otrzymując latarkę – takie gadżety świetnie sprawdzą się jako prezent oraz praktyczne wyposażenie domu.
Druga propozycja z serii to smaczna galaretka. Rozcinamy pomarańczę. Wdrążamy środek, pozbywając się całego miąższu, aż do białej skórki. W rondelku podgrzewamy szklankę wody, rozpuszczamy w niej żelatynę smakową, dolewamy szklankę wody, a następnie przestudzony wywar przelewamy do pustej skórki. Tak przyrządzone przekąski wkładamy do lodówki. Wyciągamy, kiedy będą gotowe i przekrajany na pół. Nasza pomysłowa galaretka jest już gotowa.
Ostatnią rzeczą, jaką przygotujemy wg instrukcji zawartych w tym filmiku jest podręczny, wykonany techniką zrób to sam, domowy bankomat. Potrzebujemy do tego pustej paczki po czipsach, kawałka tektury falistej, z którego wycinamy zaprezentowane kształty. Do tego małej nakrętki, silniczka ze zdalnie sterowanego samochodu – mocujemy je razem i dołączamy zasilanie i przewody.
Tak właśnie powstają ciekawe gadżety dla faceta. Jeżeli planujemy sprawić jakiemuś panu prezent, zaskakując go pomysłowością, ten filmik będzie idealnym tutorialem.

Do poradnika Jak zrobić 3 proste i fajne rzeczy w domu przypisano następujące tagi:

przekaski galaretka gadżety zrób to sam gadżety dla faceta fajne rzeczy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić 3 proste i fajne rzeczy w domu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...