Jak zrobić 5 super gadżetów do 10 zł

Poradnik dodany przez: eryk3319
6753 0

Kilka sposobów na zrobienie gadżetów DIY, które pomogą wam w wielu codziennych czynnościach. Są to proste rzeczy zrobione własnoręcznie i do tego ich wykonanie nie jest drogie. Zapraszam na zapoznanie się z pięcioma gadżetami DIY do 10 zł.

Pierwszą rzeczą jaką zobaczycie to pomysł na upalne dni. Kiedy siedzicie w domu przy biurku lub w biurze w pracy, generalnie tam gdzie jest nieduża przestrzeń to upał potrafi zamienić takie miejsce w saunę. Zwykły wiatrak tylko powoduje, że gorące powietrze zaczyna krążyć jak w mikrofalówce. Dlatego tutaj prosty sposób na klimatyzator zrób to sam.

Drugi pomysł to ultra prosty zgniatacz puszek aluminiowych, dla wszystkich tych, u których dużo ich w domu się przewija. I nie, nie mówię tylko o fanach piwa w puszce :) 

Trzeci life hack to ulepszenie zwykłego spryskiwacza. To pomysł dla tych osób, które mają dużo kwiatków lub działają na działce lub w ogrodzie. Tutaj będzie trochę kombinowania ale nadal jest to rzecz zrobiona własnoręcznie i jest do wykonania przez sporą grupę majsterkowiczów amatorów.

Czwarty pomysł to już cała konstrukcja z drewna, która pozwoli na stworzenie podajnika cukierków, orzeszków i innych takich małych rzeczy. Konstrukcja i zasada działania jest prosta ale wykonanie na pewno zajmie wam trochę czasu. Ten gadżet DIY warto zrobić jak najlepiej i jak najładniej, bo może być też bardzo fajną ozdobą do domu a nawet pomysłem na prezent. 

A ostatni sposób to mikser kuchenny do lekkich rzeczy, takich jak na przykład jajka. Też ręcznie go wykonacie.

Sprawdźcie te pomysły i jeśli wam się cos spodoba, to czas do roboty się zabrać :)

Do poradnika Jak zrobić 5 super gadżetów do 10 zł przypisano następujące tagi:

gadżety life hack zrób to sam lifehacki gadżety diy rzeczy zrobione własnoręcznie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić 5 super gadżetów do 10 zł skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...