Jak zrobić mini euro palety ( Paleta)

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Gadżety
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 31.07.2014 / 16:00
  • Odsłony: 20 397
  • Ocena: 3.33
  • Głosy: 6
  •  

Poradnik dodany przez:

zSpontanik

Do poradnika jak zrobić mini euro palety ( paleta) przypisano następujące tagi:

Patyczki do lodów można w bardzo fajny sposób wykorzystać. Jednym z pomysłów jest zrobienie za ich pomocą podstawek pod szklanki w kształcie mini euro palet. Takie podkładki to wyjątkowe gadżety do domu i jest to też patent na własnoręcznie zrobiony prezent. Tylko pamiętajcie, aby zrobić przynajmniej 4 takie mini euro palety jeśli chcecie komuś coś takiego sprezentować. 

Domowe gadżety fajnie mieć w domu, bo wszystkie standardowe rzeczy można spróbować zrobić albo kupić ale w innym wydaniu. Podstawki pod szklanki w kształcie mini euro palet świetnie spełniają swoją funkcję i także będą idealne pod gorące napoje. W końcu są zrobione z drewna. 

dodatkowo jak ktoś chce to takie podstawki pod napoje można pomalować lakierobejcą albo farbą w spreju. Efekt końcowy zależy od każdego z was ale takie "gołe" podstawki już same w sobie wyglądają wyjątkowo. Domowe gadżety z patyczków do lodów to ciekawy pomysł, który powinien wam się spodobać. Bardzo fajnie to wygląda więc warto coś takiego sobie wykonać.

Kategoria: Gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić mini euro palety ( Paleta) skomentowało 3 osób.

Pozostało 1500 znaków