Jak zrobić mini euro palety ( Paleta)

Poradnik dodany przez: zSpontanik
27189 3.33

Patyczki do lodów można w bardzo fajny sposób wykorzystać. Jednym z pomysłów jest zrobienie za ich pomocą podstawek pod szklanki w kształcie mini euro palet. Takie podkładki to wyjątkowe gadżety do domu i jest to też patent na własnoręcznie zrobiony prezent. Tylko pamiętajcie, aby zrobić przynajmniej 4 takie mini euro palety jeśli chcecie komuś coś takiego sprezentować. 

Domowe gadżety fajnie mieć w domu, bo wszystkie standardowe rzeczy można spróbować zrobić albo kupić ale w innym wydaniu. Podstawki pod szklanki w kształcie mini euro palet świetnie spełniają swoją funkcję i także będą idealne pod gorące napoje. W końcu są zrobione z drewna. 

dodatkowo jak ktoś chce to takie podstawki pod napoje można pomalować lakierobejcą albo farbą w spreju. Efekt końcowy zależy od każdego z was ale takie "gołe" podstawki już same w sobie wyglądają wyjątkowo. Domowe gadżety z patyczków do lodów to ciekawy pomysł, który powinien wam się spodobać. Bardzo fajnie to wygląda więc warto coś takiego sobie wykonać.

Do poradnika Jak zrobić mini euro palety ( Paleta) przypisano następujące tagi:

gadżety gadżety do domu domowe gadżety patyczki do lodów podkładki pod szklanki podstawki pod szklanki mini euro palety podstawki pod napoje

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić mini euro palety ( Paleta) skomentowało 3 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...