Jak zrobić 5 wypasionych rzeczy do domu

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
6513 0

Uwielbiasz tworzyć gadżety diy? Zastanawiasz się, jakie jeszcze gadżety mógłbyś stworzyć do własnego domu? Doskonale trafiłeś!

Specjaliści ze sklepu Castorama prezentują swoje pomysły i skutecznie przekonują nas, że majsterkowanie może być proste i ciekawe. Na zamieszczonym powyżej materiale filmowym zaprezentowano, w jaki sposób wykonać pięć wypasionych rzeczy do domu. Razem z nami zrobicie między innymi: stolikdeskę do krojeniastojak na drewno oraz stoper do drzwi.
Pierwszą realizacją jest wykonanie niewidocznego, przytwierdzonego na magnez, chroniącego ścianę przed obijaniem, stopera do drzwi.Wystarczy kątownik aluminiowy, wkręty, śruba i magnez neodymowy. Na filmie prezentujemy wszystkie kolejne kroki, które musisz podjąć. Zobacz sam, jak prosto go wykonać! Drugą realizacją jest stworzenie gadżetu, który umili Wam codzienne picie porannej herbatki. Co to jest? Nie chcemy zdradzać za dużo, zobaczcie film! Trzecim pomysłem jest wykonanie stolika kawowego. Cement, piasek, woda, wałki sosnowe, deski, wkręty i farba - tego potrzebujemy. Na materiale zaprezentowane jest jak dokładnie go wykonać, wraz z podanymi wymiarami. Kolejnym pomysłem jest coś, co umili każdą imprezę. Niebanalna,
modułowa deska do krojenia przyda się podczas serwowania przekąsek lub zagryzek. Nie jest trudno ją zrobić! Posiadacza kominka na pewno chętnie skorzystają z pomysłu na wykonanie estetycznego stojaka na drewno, który wprowadzi ład i porządek do wnętrza.
Jak widać, zaprezentowane przez chłopaków pomysły są łatwe w realizacji - wystarczy odrobina chęci i sprytu, a w kilka chwil można stworzyć coś unikalnego.

Składniki:

  • UKRYTA BLOKADA DRZWI 00:25
  • WĘDKARSKI ZAPARZACZ 1:47
  • BETONOWY STOLIK 3:01
  • PUZZLOWA DESKA 4:27
  • DESIGNERSKI STOJAK NA DREWNO 5:25

Do poradnika Jak zrobić 5 wypasionych rzeczy do domu przypisano następujące tagi:

stolik gadżety deska do krojenia stojak na drewno gadżety diy stoper do drzwi

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić 5 wypasionych rzeczy do domu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...