Jak zrobić awaryjną uszczelkę z taśmy izolacyjnej

Poradnik dodany przez: kmovie
19670 0

Jak poradzić sobie, kiedy nie mamy uszczelki do kolanka, a potrzebujemy zrobić szybko prowizorkę? W końcu kiedy przykładowo cieknie nam gdzieś rura, czy to pod zlewem w kuchni czy w łazience to trzeba szybko zadziałać. Zamiast całkowitego zakręcenia dopływu wody, możemy naprawić i zatamować przeciek za pomocą taśmy izolacyjnej. Pomysły tego typu to awaryjne rozwiązanie, które będzie trzeba potem zastąpić dedykowaną uszczelką ale na jakiś czas się sprawdzą bardzo dobrze.

Naprawa cieknącej rury za pomocą taśmy izolacyjnej, to pomysł jeden z wielu jeśli chodzi o zastosowanie taśmy do różnych innych celów niż tylko sklejanie ze sobą rzeczy. Taśma izolacyjna ma wiele ciekawych zastosowań i często może nam bardzo pomóc, dlatego warto ją mieć w domu. To w sumie podstawowy element drobnych napraw :)

Sprawdźcie ten szybki pomysł na awaryjną uszczelkę z taśmy izolacyjnej i jeśli i was kiedyś spotka problem i konieczność naprawy cieknącej rury to wykorzystajcie ten sposób a potem na spokojnie kupcie uszczelkę.

Składniki:

  • -taśma izolacyjna
  • -nóż/nożyczki

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak zrobić awaryjną uszczelkę z taśmy izolacyjnej przypisano następujące tagi:

porady uszczelka z taśmy izolacyjnej awaryjna uszczelka z taśmy uszczelka do kolanka naprawa cieknącej rury taśma izolacyjna pomysły

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić awaryjną uszczelkę z taśmy izolacyjnej skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...