Jak zrobić biżuterię ze starych części komputerowych

Znalazł: Goniat
Źródło filmu: YouTube
16753 0

W starych komputerach, które zapewne gdzieś tam u was się jeszcze kurzą znaleźć można wyjątkowa interesujące i ciekawe części. Kiedy zaczniemy rozkręcać przykładowo dysk twardy lyb jakiś napęd optyczny, to okaże się, że niektóre z części z których są zbudowane te elementy mogą posłużyć jako materiał na biżuterię dla geeka. Coś takiego to raczej mało spotykany pomysł na prezent, dzięki czemu coś takiego będzie wyjątkowym upominkiem, nawet jeżeli ma on być tylko tak dla śmiechu.

A przecież każdy albo jest geekiem albo zna jakiegoś prawdziwego geeka. Pomysł na prezent dla takiej osoby macie właśnie tutaj i takiego gadżetu to na pewno się nie spodziewa. Prezenty DIY dodatkowo pokazują, ze włożyliśmy wysiłek w przygotowanie prezentu, nawet jeżeli tak naprawdę tylko poodkręcaliśmy trochę śrubek.

Ciekawe prezenty i przede wszystkim prezenty niestandardowe tak jak ta inna biżuteria to bardzo fajne pomysły, które zaskakują i które sprawiają, że podarunki stają się wyjątkowymi upominkami o których będziemy pamiętać

Do poradnika Jak zrobić biżuterię ze starych części komputerowych przypisano następujące tagi:

gadżety pomysł na prezent prezenty diy biżuteria dla geeka prezent dla geeka ciekawe prezenty inna biżuteria

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić biżuterię ze starych części komputerowych skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...