Jak zrobić bombkę z ozdobnej wstążki

Poradnik dodany przez: NieJemSzpinaku
54554 0

Bombki na choinkę coraz częściej są niestandardowymi rozwiązaniami i są wykonywane z różnych materiałów, nie mówiąc już o przeróżnych kształtach. Bo idealna kula jako klasyk zawsze będzie miała swoje miejsce ale obok też różnych innych kształtów kulopodobnych. Dekoracje świąteczne wykonywane z ozdobnych wstążek to pracochłonne i niełatwe zadanie. Jednak efekt jest bardzo mocny. Szykując się do przygotowywania świąt i planując dekoracje świąteczne można wykonać kilka rzeczy samodzielnie aby zaskoczyć rodzinę ale przede wszystkim aby zaskoczyć siebie. Nawet nie zdajemy sobie sprawy ile w nas jest zdolności, które tylko czekają aby wyjść na światło dzienne. 

Bombka choinkowa jako tez osobna dekoracja świąteczna to pomysł na wykorzystanie ozdobnych wstążek dowolnego koloru i o dowolnym wzorze. Możliwości są tutaj ogromne. Bierzcie wstążki jakie macie albo kupcie jakie chcecie i zabierajcie się do robienia bombek na choinkę. 

Wszystkie artykuły i produkty jakie tutaj zostały zaprezentowane można kupić w sklepie www.tasiemkownia.pl albo w pasmanterii. 

Do poradnika Jak zrobić bombkę z ozdobnej wstążki przypisano następujące tagi:

gadżety bombki choinkowe ozdoby na choinkę bombki na choinkę dekoracje świąteczne ozdobne wstążki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić bombkę z ozdobnej wstążki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...