Jak zrobić ciekawy wieszak na biżuterię

Poradnik dodany przez: KillerMango
1471 0

Technika dla dziewczyn, czyli jak samodzielnie w warsztacie stolarskim wykonać fajne rzeczy, jak wieszak na biżuterię. Tego typu dodatki do domu przydają się zwłaszcza dla dziewczyn, które lubią nosić sporo biżuterii mającej tendencje do zawieruszania się w różnych zakamarkach domu. Wykonane samodzielnie dodatki do domu i prezenty DIY, jak prezentowany w powyższym filmie wieszak na biżuterię skutecznie uchronią ulubione kolczyki przed gubieniem się jednego z pary i pozwolą na przechowywanie łańcuszków i naszyjników, które wreszcie nie będą się splątywać.
W powyższym filmie prezentujemy wieszak na biżuterię wykonany w ciągu dwóch dni warsztatów stolarskich dla dziewczyn chcących poznać samodzielnie technikę pracy z drewnem. Całość zaczęliśmy od wykonania projektu narysowanego w kształcie konarów drzewa umieszczonych w specjalnie przygotowanej ramce, dzięki której wieszak na biżuterię można na przykład zawiesić na ścianie tworząc w ten sposób jej oryginalną ozdobę. Ramka, w której został umieszczony wieszak na biżuterię wykonana została z drewna dębowego i polakierowana kilka razy, co nadało mu szlachetny, nieco ciemniejszy odcień, ładnie komponujący się z kolorem farby, którą został pomalowany wieszak na biżuterię. Sam kształt konaru drzewa stanowiący wieszak został wycięty ze sklejki i starannie oszlifowany, a następnie pomalowany. Na samym końcu doczepione zostały do niego haczyki pozwalające na zawieszenie biżuterii. Sporo pracy dało w sumie wyjątkowo urokliwy efekt będący idealnym prezentem dla dziewczyn.

Zapraszamy serdecznie na kurs tworzenia projektów z drewna: http://sklep.kepamarzen.pl/kurs-stolarski-dla-poczatkujacych-p-36.html

Do poradnika Jak zrobić ciekawy wieszak na biżuterię przypisano następujące tagi:

technika biżuteria dla dziewczyn dodatki do domu prezenty diy fajne rzeczy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić ciekawy wieszak na biżuterię skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...