Jak zrobić coś dla fana Pokemonów - własne pokeballe

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
7713 0

Szaleństwo pokemonów trwa już od dłuższego czasu i zalewa nasze ulice. Nie oszukujmy się - z tą modą stykają się także najmłodsi członkowie rodziny. Nasze maluchy także chcą się bawić, a bez odpowiedniego sprzętu, czyli wydajnego i nowoczesnego telefonu ani rusz. Poza tym warto pokazać młodym pokoleniom, że można bawić się również analogowo, bez gapienia się w ekran i że może to sprawić znacznie lepszą frajdę niż znany przez nie cyfrowy świat z zaprogramowanymi, zerojedynkowymi grami. W tym wideoporadniku pokazuję analogową alternatywę, czyli własne samodzielnie wykonane pokeballe do zabawy pokemonami.          

Twoje dziecko uwielbia pokemony? I wszystkie rzeczy z nimi związane? A być może to Ty przez ostatni komórkowy hit przypomniałeś sobie o ulubionych postaciach z kreskówek i komiksów z czasów dzieciństwa i sam chciałbyś sprawić sobie taką fajna rzecz jak magiczny „święty graal” z tej serii? Nic prostszego! Jesteśmy pewni, że szybko się z tym uporasz i będziemy mogli, tfu, to jest Ty będziesz mógł się tym chwalić i szpanować wśród znajomych.;)

Zastanawiasz się, jak zrobić pokeball do zabawy dla dzieci? Dobrze trafiłeś! Taki gadżet dla graczy będzie Świętym Graalem dla każdego miłośnika serii z sympatycznym, żółtym Pikatchu. Zapewni On niesamowitą zabawę dla dzieci. Dlatego zapraszam Was do oglądania naszej dzisiejszej wideoprodukcji poradnikowej, na której poruszam ten temat! Trzymajcie się i pozostańmy w kontakcie. Hej!

i zapraszam na bloga gdzie podpowiadam własną zabawę w "chowane pokemony"

Pomysły plastyczne dla każdego DiY - Joanna Wajdenfeld http://pomyslyplastyczne.blogspot.com

Do poradnika Jak zrobić coś dla fana Pokemonów - własne pokeballe przypisano następujące tagi:

pokemony gadżety pokeball zabawa dla dzieci gadżety dla graczy jak zrobić pokeball

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić coś dla fana Pokemonów - własne pokeballe skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...