Jak zrobić coś prostego i fajnego - 3 super life hacki

Poradnik dodany przez: Cress6
6056 0

Jeżeli nie mamy pomysłu na rozwiązanie jakiegoś problemu, możemy wykorzystać dobre rady zamieszczone w Internecie, które pomogą nam zdecydować, jak sobie z zaistniałą sytuacją. Albo jako projekt diy, który wykonamy, gdy będziemy mieli trochę wolnego czasu i brak pomysłu, jak go dobrze wykorzystać.

Filmik rozpoczyna się od zaprezentowania porady na temat praktycznego sposobu na utrzymanie słuchawek w porządku. Plączące się kabelki nie będą już problemem, jeżeli zastosuje się jeden z life hacks pokazany na wideo. Pomoże on zarówno miłośnikom muzyki, jak i tym, którzy wziąć muszą rozplątywać kabelki od słuchawki iPhone'a czy smartfona.

Innym rozwiązaniem, który można wykonać metodą diy jest praktyczne zapięcie torby bądź kurtki wykonane z dziecięcych klocków. Wystarczy odrobina kleju na gorąco oraz dobrze wymierzone miejsce, aby uporać się z zepsutym zamkiem.

Ostatnim z life hacks, jakie podpowiada ten filmik, jest sposób na naprawienie przycisków konsoli za pomocą kapsli po napoju. Konieczne jest właściwe odmierzenie grubości kapsla, jego odpowiednie przycięcie i wreszcie przyklejenie w miejscu uszkodzonej części.

W ten sposób można wykonać fajne rzeczy nawet bez potrzeby stosowania wymyślnych technik czy zaawansowanych rozwiązań. Zaprezentowane metody idealnie sprawdzają się, gdy nie wiemy, co można zrobić w domu, żeby naprawić jakąś szczególnie uciążliwą awarię. Tylko dzięki nim, można zapewnić porządek w mieszkaniu oraz sprawić, że nawet sytuacja, która wydawała się z początku beznadziejna, po krótkich oględzin przestanie być straszna i trudna do rozwiązania. 

Do poradnika Jak zrobić coś prostego i fajnego - 3 super life hacki przypisano następujące tagi:

porady diy life hacks fajne rzeczy co można robić w domu dobre rady

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić coś prostego i fajnego - 3 super life hacki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...