Jak zrobić dekoracyjną i podświetlaną literę do pokoju

Poradnik dodany przez: KillerMango
3238 0

Ten poradnik pokaże Ci jak samemu stworzyć dekoracyjną oraz ozdobną literę do pokoju. Zaczynajmy!
1. Rysujemy na drewnie literę a następnie wycinamy ją. Robimy ich parę. Teraz szlifujemy krawędzie naszej przyszłej lampy. Bardzo dokładnie żeby później nie wbiła się przy użytkowaniu żadna drzazga. W jednej z liter robimy otwory naokoło. Łączymy wszystkie elementy potrzebne do wykonania naszej ozdoby do domu tak aby środek litery posiadał pustą przestrzeń ( wgłębienie). Będzie ono nam potrzebne do wycięcia otworów jak i umiejscowienia lampek w naszej ozdobie do domu.
2. Następnie malujemy całość na wybrany przez nas kolor. Tutaj akurat został wybrany i zastosowany kolor różowy. Dopracowujemy jeszcze poszczególne elementy naszej dekoracji do naszego domowego ogniska. Przed umiejscowieniem lampek sprawdzamy czy całość wygląda tak jak nam się to wymarzyło. Jeśli tak jest to możesz już do środka włożyć małe diody, które oświetlą całość naszej lampki. Teraz wystarczy zanieść lampkę do pokoju naszego bądź na przykład naszej pociechy.
Taka litera stanowi świetny przykład fantastycznej ozdoby do dom, która ociepli otoczenie jak i nada mu charakteru. Aby wykonać takie cudo wystarczy tylko trochę czasu, zaangażowania i techniki a jak widać efekt jest wart zachodu. Ta dekoracja do domu szczególnie dobrze prezentuje się w nocy. Wtedy to czaruje swoim blaskiem. Może zostać zastosowana dla dzieci, które na przykład boją się ciemności. Bardzo dobrze sprawdzi się w roli odganiacza wszystkich znajdujących się na drodze dziecka strachów, które zmywają mu sen z powiek. Zapraszam do wykonania tej lampy.

FB: https://www.facebook.com/kepamarzen/

Strona: http://www.kepamarzen.pl 

Do poradnika Jak zrobić dekoracyjną i podświetlaną literę do pokoju przypisano następujące tagi:

technika lampa lampka majsterkowanie dekoracje do domu ozdoby do domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić dekoracyjną i podświetlaną literę do pokoju skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...